1. 1.
  yazarların genelinde olan bir profil mrofil vs. çeşidi.

  bu tip yazarlar her şeyden önce obsesiftir. taktı mı takar. yazara takar, başlığa takar, entrye takar. kilitler kendini adam. bir anda tüm hayatını bir köşeye iter ve sadece takmanın hazzını yaşar.

  paranoyaktır. bu mu beni kötüledi. şu yazar gıcık mı bana, ayar mı verdi bu şimdi gibi nice fikirler beyninde döner durur.

  pesimisttir. paranoyayla birleşince harikalar yaratır bu durum uçtum mu ben, çaylak mı oldum, tansiyonum mu düştü derken derken alkolik olur, uyuşturucu batağına bile saplanır.

  cinsel problemleri vardır. ya azgındır veren yoktur, ya veren bulsa da tık yoktur. ibne miyim diye düşünür içten içe misal ama çaktırmaz. homofobik der yavuroğlu buna.

  egomanyaktır. beğeni ve takdir arzusuyla yanar tutuşur. istatistikler, oylamalar hayatının vazgeçilmez unsurudur.

  komplekslidir. sen biraz şöylesin dersiniz ve bu "ben öyle değilim nayır nolamaaaz" diyerek elin tersi alnında bi pozisyon alır şaşırır kalırsınız.

  agresiftir. manyar, enginlere sığmaz taşar. adrenalin yükünü taşıyamayacak hale gelir ve kusar genelde de.
  2 -1 ... endless
 2. 2.
  (bkz: cv)
  ... say
 3. 3.
  içimin rahat olduğu başlıktır.beni bakınıza koymamış..ohhh rahatım.
  not:elyaf pisikopatın önde gidenidir.
  ... karga
 4. 4.
  duygu ve düşüncelerini anında sözlükle paylaşan, bir entryle yetinmeyip, başlığı kendine ait hatıra defteri gibi karalayan, günde 40 küsur entry girip beyni sulanan, bu yüzden her dinlediği şarkıda ağlayan yazar profili olabilir.

  kırtasiyeden 3 ortalı çizgisiz bir harita metod defteri alıp, duygularını oraya yazmasını salık verebileceğim güzel, sevgi dolu, duygusal yazara ait profil.
  ... lumpiya
 5. 5.
  lütfen rica ediyorum.. (bkz: sözlük yazarlarının düşünce sınırları)
  ... klavye bakterisi