bugün

şuan hasta yazarlardır. ben hastayım mesela burnum şelale gibi. hastalıgımdan dolayı caanım yegenime yaklaşamıyorum o tombiş yanaklarını opemiyorum.
aferin içmeleri gereken yazarlardır.
(bkz: o bir eczaci)
Ölüyor yorgunluk ve hastalıktan.
Gece ateslenmis usume krizine girmis vucudunun her milimetresi agriyan ve simdi basi 3 kiloymus gibi hisseden yazardir.
Bu havalarda hasta olmamak mumkun degil yapilmasi gereken gidip uyumak ve bol bol ada cayi icmek..
üşütmüş kendini halsiz hisseden burnu akan yazarlardır. tek çare yatıp dinlenmek.
Benimdir. Şuan burnum dolu sesim boru durumda.
Ben de bugun hasta oldum.
bende bende bende. boğazım ağrıyor sözlük.
bu sabahtan beri benim. yok böyle bir grip. başımda çatlamakta ve giderek daha çok ağrımakta. ilaç vesaire fayda etmiyor.

ve daha kötüsü evde tekim, bir bakanım bile yok..
Benim. Amınakoyim böyle hastalığın.

Burun tıkanıklığı
Öksürük
Ve bunlara bağlı olarak uyuyamamak görülen rahatsızlıklarımız. Cümleten geçmiş olsun.

Hasta olan yazarlardır.
içlerinde bulunduğum yazarlar.

Gözlerinin hastayım arkadaşlar evet.
Bir diğeri de benimdir. Domuz gribi riski olabilir, bilemiyorum altan bilemiyorum..
(bkz: Vatican)

(bkz: Turk torunuyum ben)

(bkz: Kivilife)

Bunların üçü amansız hastalığa yakalanmıştır. En kötü vaka ise Vatican dir. Yazık onun hiç dermani yok.
Benimdir. Cama karşı yatağımda karı seyrediyorum. Annemin ıhlamuru filan. Hastalık gelsinde böyle gelsin.
Bir tanesi ben olurum.

12. Gününe girdi lanet.
(bkz: oy oyy oyy kıyamam)
Malesef ben oluyorum.
Yatakta ve ateşli.

Öyle göründüğü gibi değil işte iç gıcıklatmasın hemen.

Hastayım çok çok.
Domuz gribi olmayın dikkat edin dediğim yazarďır.
Her gece duş alıp yattığım ve mevsimine uygun giyinmediğim için 365 gün burnum akıp, hapşuruyorum...
Hastanedeyim şimdi, menisküs ameliyatı olacağım.
2 çeşit olabiliyormuş. Menisküs çok yırtılmamışsa ve gençseniz dikmeyi öneriyorlar. Yaşlıysanız ya da menisküsünüz dikilemeyecek kadar yırtıksa menisküsünizü alıyorlar. Ameliyat kısa sürüyormuş, aynı gün hastaneden taburcu olunuyor. Menisküsünüz dikilirse iyileşme süreci biraz daha uzun sürüyor fakat ileriki yaşlar için avantajlı oluyorsunuz. Dikilse de alınsa da aynı gün yürümeye başlıyormuşsunuz faka koltuk değneklerine ihtiyacınız olabiliyormuş. Merak eden olursa devamını ameliyattan sonra yazarım *
Hasta olduğu için yataktan kalkıp işe gidemeyen sözlük yazarıdır. Morali bozuktur, canı yemek yemek istemez. Sözlük bana çorba yapsın.

https://images.app.goo.gl/xCV4rXqeNkAaPuU18
ben değilim, canavar gibiyim masallah.
dibi dibi, özel mesaj alımına kapalı olduğun için sana buradan yazıyorum.

umarım önemli bir şey değildir.

Sıcak bir çorba şifasında, gönlünce olsun herşey.

çok geçmiş olsun.