bugün

Malum şahsın 3 dk önce merak ettiği sorudur.
+ portakal sıkılır.
Yapmam, gürem işkembeye götürüp bol sarımsak sirkeli kellepaça içiririm eve dönene kadar zımba olur.
hazır çorba var alır getirir ona veririm o yapsın. yemek işinden anlamam sadece süper salata yaparım hepsi bu.
Olsa neler yapmazdım.
alıp bir acile götürseniz daha işe yarar çorbanın iyileştirme özelliği yok.sonra tekrar çorba bişirirsiniz.

yine de siz bilirsiniz.
ben bekarım kafam rahat.
Ben eşim hastalığında hiç çorba yapmadım, çünkü çorba konusunda iddialı değilim, yapsaydım muhtemelen ayıp olmasın diye yemek zorunda kalacaktı. Bende bu sebeple her hasta olduğunda çorbayı iyi yaptığını düşündüğüm yerlerden çorba sipariş edip ellerimle yedirdim. Sırf romantiklik olsun diye milleti uyduruk corbalariniza mahkum etmeyin beyler .
Bir ıhlamur nane limon kaynatıp içirseniz, bir gripin içirseniz daha etkili olur çorbanın pek bir iyileştirme özelliği yok. Üzerine de limonlu acılı çorba pisirirseniz cilası olur.
Kabına bile korum.
hasta olmasa da yaparım her zaman yaparım. karımdır.
ilk önce patates havuç tavuklu haşlama yaparım çorba niyetine. sonra yanına istediği bir tatlı var mı diye sorarım daha sonra ıhlamur nane limon gibi bitki çayı demlerim çikolatasını eksik etmem.
güncel Önemli Başlıklar