1. 1.
    elli ayrı doktor, elli ayrı teşhis koyuyor hastaya.. nasıl güveneceksin ki..? birinin ak dediğine, öteki kara diyor..
    1 -1 ... kisskissbangbang
  2. 2.
    gerçekten bu yorumu yapan vatandaş, patoloji dersi mi aldın?
    hayır almadın. alsan belli sistem hastalıklarının aynı belirti verdiğini bilirdin. ve bunun teşhisi nasıl zorlaştırdığını da.
    hastalık hastalarından zaten bahsetmek istemiyorum, bazılarını psikologlar bile anlayamaz ki bunun en büyük örneği histerikler.
    kısaca herkes kendi işine baksın.
    3 -2 ... oyle kolaysa
  3. 3.
    Allah’a inanmıyorsa zaten boku yemiştir. Doktor kim köpek.
    -2 ... zallin kuzeni
  4. 4.
    Sen doktora 4 dk da teşhis koy dersen başka bir sonuç alamazsın. Ulan yeri geliyor klasik bir ygs paragraf sorusunu çözemiyorsun 4 dk da.

Reflüye mr çekilmiş ya. Adam belki on dk konuşabilse anlayacak. Ama olmuyor işte. o sürede ya kanserse, ya atlarsam diye düşünüp abanıyorsun tetkike.

Emaan ülkemiz accayip ileri, ultra süper her şeyimiz. Sağlık sistemi de öyle. Devletimiz var olsun.

Ayrıca yol da yabdı.
    -2 ... nammu
  5. 5.
    6 yıl o patoloji dersini alan doktorlar zaten o yanlış teşhisleri koyanlar..! ben pataloji dersi almak zorundamıyım..! doktorların işi ne..! doktorluğu da mı ben yapayım senin yerine..! işini adam gibi yapacan o zaman sende..! mimar gibi, mühendis gibi işini yapacan binayı dikecen yıkılmayacak..! sen ev bir yaptırırken mimar sana soruyomu statik biliyonmu diye..?? senin evini senin istediğin gibi inşa ediyor mimar..! yıkılıyomu o ev..??
    ... kisskissbangbang
  6. 6.
    güvenmiyorsa güveneceği dr bulacak demektir.
    ... deli anlamindaki de