bugün

(bkz: yok artık)
doğurganlık özelliği ile annelik duygularının neden eşit yaratılmadığını sorgulatmaya neden olan çocuk doğurmuş insan.
anne değildir artık.

(bkz: dostum anne demişsin ama bu insan bile değil)
"hasta çocuğu ne yapsaydı ya kadıncağız" diye üzüntüye boğulur insan.
doğuran mı annedir yoksa sarıp sarmalayan mı annedir? sorusunu gündeme getiren olaydır.
anneliği haketmeyen yaratıktır.
bir yanda bir evlada sahip olabilmek için ömür boyu çırpınan insanlar, bir yanda bunun gibi caniler. bir insan başkasının çocuğuna bile el kaldıramazken kendi canına nasıl böyle birşeyi layık görür diye düşünüyor insan.
söz konusu teksas eyaleti olunca şaşırmadığım kadın. muhafazakar republican party kürtaja pek sıcak bakmadığı, hatta hiç izin vermediği düşünülürse durum bu şekilde olur. ayrıca o kadının allah belasını versin.
hasta ruhlu annedir.

şimdi söyleyin o çocuk mu daha hasta o anne mi.
ajitasyona girmeden değerlendirmek gerekirse, bazı gebe kadınlar, doğumun hemen sonrasında depresyona girebilirler. bebeği reddederler, ve kendisine ait olmadığını iddia ederler, ve çözümü bebekten kurtulmakta bulurlar. haberdeki annenin, son derece travmatik bir gebelik geçirdiği aşikardır, ve durumunu bu yönden değerlendirmek gerekir. Depresyona girmiş bir bireyden sağlıklı düşünce ve karar verme beklenemez.

(bkz: postpartum depresyon)
(bkz: hayvanlıkta son nokta)
allah belasını versin bir annedir. köpekler bile kendisinden daha iyi annelik yapar o yavrucuğa...
çocuğunu boğarak öldürmek istediği iddia edilen bir diğer kadın.
not: videoyu izlemeden önce çok ama çok iyi düşünün.
http://www.internethaber....ken-yakalandi-539336h.htm
anne mi? biri anne mi dedi? anne sıfatına layık olmak için önce vicdanlı bir canlı olmak gerek. bakın insan demiyorum canlı. zira hayvan bile bunu yapmıyor malumunuz. o yüzden o canlı anne değildir. ona uygun bir sıfat bulamadım gördüğünüz üzere.
güncel Önemli Başlıklar