bugün

alıp almama konusunda iki arada bir derede bırakan ürünler;

1) pringles - 4.5 lira: lezzetli olabilir ama o kadar uzun boylu değil. yerine aile boyu cips alınabilir.

2) orta/büyük boy pizza: yerine kıyma alınır, bir tepsi börek yaptırılır.

3) kutulu orjinal ps3/pc oyunu: 150/90-120 lira. allahtan steam var.
1) Pringles benim memleketimde 7 lira idi. Eskişehir'e geldim 4 liraya aldım. *
2)Yemeksepetindeki bir pizza menü 11 TL. Çift lavaşlı iki tane tavuk tantuni 4 TL. (100 kat daha doyurucu)

3)starcraft ii: wings of liberty 170 TL. (bkz: has siktir diyoruz ha siktir) *
yerine ve kişisine göre değişir fakat kadınlar yada bir et parçası desek daha doğru olur. ve 3.5 lira değil uğruna ev, araba, yüzük vs. birbirinden saçma paralar harcanır.
havaalanında satılan herhangi bir şey.
damla sakızlı çikolata. 110 liralık kilo fiyatıyla hassiktir ordan dedirtmiştir. param olsa alırım o ayrı.
bir çift ayakkabıya verilen 2000 tl mesela. yazık günah parayı sokakta bile bulsan değmez...
bir bardak ayranın 3tl olması .
the marmara da bir bardak portakal suyunun 7 tl olması. zamanında tabi şindi ne kadardır bilemem. cebimden de çıkmadıydı hayat bana güzel sözlük.
hayat kadınlarına verilen para 250 TL oha lan nesin sen angelina jolie misin...
(bkz: şehrazat la bir gece)
(bkz: 150 bin dolar)
(bkz: facebook)
(bkz: toblerone)
ama değiyor efendim.
su diyorum başkada bir şey demiyorum. bir tonu 1.81 lira olan suya pet şişeye konduğu için, 0,5 litresine 50 kuruş verilmesini hazmedemiyorum.
w126 kasa mercedes s serisi, sol ön farı.
350 Euro.
absintheisteyenen bi ton paraya satarım.
(bkz: glock 17 ilk sahibinden 6000 dolar) etmez diye siktir çeksende bu fiyata.
cilt bakım ürünleri ve kozmetikler.
avusturyada 0,5litre suya verdiğim 2.3 eurodur.. dünyada harbiden su sıkıntısı varmış dedirten durumdur.. buna istinaden kutu kola da 5 eurodur ki içler acısıdır.. kutu kolaya 9 tl verilir mi?
starbucks suyu.
iktisat sınavında ikame mallara örnek olarak verilebilirler.
(bkz: akaryakıt) malum benzin 4 lira
bi ara laila, reina gibi mekanlarda bir bardak kola 6 tl idi.
altın kaplama tiger kamuflaj desert eagle 10000$ *.
sig sauer p229 8000$.
orjinal dvd.
insanı zorla korsan almaya, zorla indirmeye teşvik ediyorlar. neyden yapıyonuz oğlum, alt tarafı plastik. biraz daha ucuza satsanız alıcısı çoğalır, sürümünden kazanırsınız. *
dinlenme tesislerindeki herhangi bir şey.