1. 3075.
    Gönüllerin şampiyonu.
    3 -3 ... turkmen begi
  2. 3076.
    Kısa filmi kazanınca uzun metraj filminde tüm sözlüğe rol verecek. Ben anlamam.
    1 ... ahmet beyin ceketi
  3. 3077.
    Ya sokacam senin filmine başımıza sinan çetin kesildi amk.
    17 -1 ... atavratbravehearth
  4. 3078.
    Yüzsüz.
    2 ... libary
  5. 3079.
    Saygısız yazar,

Daha ne kısa film cevirdiğini bilmeden ayrıca rakiplerinin kısa filmlerini izlemeden neden sana sadece aynı sözlükte bulunduğumuz için oy vereceğimizi düşündün ki? Bu nasıl küstahlık ki bir de bize gönderdiğin mesajda akıl vererek buna oy vereceksin diyorsun.

Kolpaçino Ekrem abi sesi ile oku
    "Kime oy vereceğimi sana mı soracağım aslanım.?"

Onu da geçtim, yönetim denen olmayan güruh neden milyon farklı insana mesaj atabilen bu yazara iltimas geciyor?
    Biz beş kisiye yazsak kısıtlanırız. Sözde kural var amk.

işte bu yüzden bu sözlüğü sevmiyorum. iğrenç bir sözlük.
    Babalarının çitfliği sözlük.
    At koşturuyorlar.
    10 -5 ... ask i hurrem
  6. 3080.
    yarışmayı kazanınca hepimizi pavyona götürecekmiş.
    dayanın oylama butonlarıma beyler.
    3 -2 ... federal almanya
  7. 3081.
    Sırf bu yarışma uğruna tüm yazarlara kandil, bayram mesajları göndererek taraftar bulacağını sanan acınası yazar.

Her şeyden önce rakiplerine haksızlık yapıyor bu şekilde. Bu tarz işler önce meslek ahlâkı gerektiirir. Senin bu şekilde reklam yapman bu ahlâkla bağdaşmıyor.

1. Olsan bile benim gözümde emek hırsızı bir hileci olarak kalacaksın. Kusura bakma.
    4 -2 ... designated
  8. 3082.
    sağlık olsun haşmet. filmin çok iyiydi ama daha iyilerini yapabilecek inancın olduğunu da biliyorum. 9 film arasında olmak bile bir şey. tebrikler, yürüdüğün yolda başarılar. evet.
    1 ... obiwankenobi
  9. 3083.
    duyar kasıcılar iş başında. ulan duyar gelse size söver be.
    1 -1 ... manyak olmaya karar verdim
  10. 3084.
    kaybetti ya, hemen vurun amk. yüzsüz piçler!

ulan bu adam her bayram her özel gün mesaj atan adam zaten. film ile bir alakası yok. 3 yıl önce de aynı şekildeydi şimdi de öyle. film için bir şey yaptığı yok. sadece sözlükten taraftar toplamak istedi, bunda yanlış bir şey yok. siz bırak film çekmeyi, kamerada 3 dakika doğru düzgün video çekemiyorsunuz. kazansaydı it gibi tebrik edecektiniz bunu herkes biliyor.

cidden eziksiniz arkadaşlar. öyle bir eziklik duygusu ki bu, düşene tekme atmak gibi aciz bir huya sahipsiniz.

haşmet, güzel kardeşim, sağlık olsun. bu bir tecrübeydi. mükemmel değildi fakat böyle böyle olacak. her şey için eline emeğine sağlık.
    6 -7 ... otostopcuyafisildayankamyoncu
  11. hasmet ibriktaroglu Başlığındaki Önemli Entry'ler