bugün

harika bir ceza parçası.

rock'n coke performansı için :

http://www.youtube.com/watch?v=fDW7rm0W6RA
(bkz: harvest)
27 nisanda gösterime girmiş olan,yönetmenliğini stephen hopkins'in yaptığı başrollerinde hilary swank'in yer aldığı bilim kurgu,gerilim filmi.
yine o bir kız çocuğu etrafında dönen efsane filmlerinden biri. bir şey anlamıyorum böyle filmlerden. efektlerle korkutuyor anca. onu kardeşimde yapıyor bana. kapının arkasına geçiyor, bööö deyip birden önüme geçinde zıplıyorum. yani sesten korkmak için sinemaya gitmeye gerek yok. olmamış, sıfır. otur yerine.
eski ahitteki 10 felaket üzerine kurulmuş dinsel gerilim filmi. bazı klişeler var ama iyi kaynaştırılmış: inancını yitirmiş bir rahibe, ona yardım eden ya da uyaran bir rahip, eski ahitten bölümler (seven filmindeki 7 günah gibi), Tanrı kavramının sorgulanması, arkaik bir şeytani tarikat.elinizde sıcak bir içecekle izlenmesi tavsiye edilmeyen bir film zira birandalıklarla dolu. dinsel gerilim severler için tavsiye edilir.
yüksek ses yüzünden irkildiğim sonunu sevgilime açıkladığım ama küçük kızın ''iman'' demesinin iliklerime işlediği fena olmayan bir film
ikincisinin çekilmesi muhtemel film.
(bkz: the reaping)
hz musa döneminde israiloğullarının başına gelen felaketlerin günümüz uyarlaması oldukça güzeldir. hilary swank oyunculuktaki başarısıyla büyülümektedir. son ana kadar filmin gizemini koruması filmi izlenir kılmaktadır.
ceza'nın güzel ve ritmik şarkısı. ancak içerisinde o kadar çok ingilizce kelime geçer ki insanı biraz rahatsız eder.
an itibariyle star tv de verilen ve tahminimce gerilim filmi olan bir yapım.
bir gerilim filmidir.
konusu : Katherine Winter, ağlayan heykelleri, azizlere benzeyen duvar lekelerini soruşturur. Çözmediği tek bir ilahi mucize yoktur. Ama küçük bir kasaba öğretmeni olan Doug Blackwell, bir dizi tuhaf olayı aydınlatması için Katherine’den yardım isteyince, bazen mucizelerin ürkütücü olabileceğini, inanç ile batıl inanç arasındaki çizginin tehlikeli ölçüde ince olduğunu öğrenir.
(bkz: metafiziksel ihtilal)
(bkz: disstortion ep)
(bkz: ceza)
aynı zamanda bir film adıdır.
ceza'nın loop a alınası şarkısı.
üzümün hasat zamanı bize tadı ve şeker oranını verir. şeker oranı dansite yada bome olarak ölçülür.
1 bomede 18 gr şeker,
2 bomede 36 g şeker ve 3 bomede 54 gram şeker vardır.
ideal üzüm bomesinin ölçümü için homojen olması adına farklı bölgelerden üzüm taneleri alınıp suyu sıkılıp bomesine bakılmalıdır.
Cezanın 2015 te bile dinlenen şarkısının ismidir.
(bkz: ceza nın askerleriyiz)
Film guzel ama bir anlami yok anlamsiz bir film ayrica kadinin hamile kalmasi kotuydu filmide igrenclestirmistir bu batili sapkinlarin tanistiklarinin ucuncu gunu yatma huyu midemi bulandiriyor.
bir film.
güncel Önemli Başlıklar