1. 1.
  eline gitar verildiğinde yanından kaçmanız gereken bir adam, gitar bırakmanıza sebep olabilir. öyle çalar. Egosu yüksek güzel insandır.
  8 -4 ... msnden devam edelim
 2. 2.
  Kendisiyle tanışmış oldugum için ne mutlu ne mutsuz oldugum, Büyük gitarist. Üsküdarda oturuyor kız kulesine karşı. Kızlara düşkündür. Çok iyi perdesiz gitar çalar. Flamenco tekniği de cok yüksektir. Ama salak sacma egolari yuzunden kendini gelistirmeyi birakmis, millete laf yetirtirmektedir.
  5 -2 ... hendrix
 3. 3.
  buyuk ama bir o kadar da laubali gitar ustasi. hep kendisi konusuru hic susmaz ve cok mutevazi oldugunu da surekli belirtir.
  1 -2 ... laz pacino
 4. 4.
  bursadaki konserinde ayakta alkışlamaktan kendimi alıkoyamadığım müzik üstadı...
  1 -3 ... baudelaire
 5. 5.
  Üsküdar da oturuyor. Oturduğu sokağın adı Hasan Cihat Örter'di. Fakat daha sonra belediye kendisi hala hayatta olduğu için sokağın adını değiştirdi.
  1 ... miksaj
 6. 6.
  ukala olduğu kadar da kibar birisidir. aşırı abartı kibarlık yapar ama gerçekten de çok konuşur. halbuki sussa da sadece çalsa, türkiye'de onu sevmeyen kalmazdı ama şu çenesi yok mu üstadın, o bitiriyor kendisini. yalnız para içinde yüzdüğü gibi bir kanı olsa da çok mütevazı bir evi vardır. yalnız evi müzik stüdyosu gibi, her türlü müzik aleti var nerdeyse. adamın berklee'de kürsüsü var daha ne olsun.
  -2 ... laz pacino
 7. 7.
  evinin her yerinde kendi posterleri vardır. Ayrıca çalışma odasına girilince insana kasfet basar. Her şeye ragmen iyi müzisyendir.
  -2 ... miksaj
 8. 8.
  asım can gündüz formatında bir adam bu. aşağıdaki videoda, 4. dakikadan sonra sahnede artistik hareketler kapsamında gitar kırmaya çalışırken götünü kırışını bulabilirsiniz.

  populist olmaya kasarken, emperyalizm bikbikbik ağzından düşürmezken, kırdığı o 25 dolarlık çin malı gitarların almaya gücü yetmeyen kaç gence yeni ufuklar açabileceğini bilemeyen adam. elindeki charvel'ı kıracak götü ise taşımamaktadır sanıyorum ki.
  http://www.youtube.com/watch?v=aFf4AgtEdO4
  8 -2 ... diyosun
 9. 9.
  kişiliği hususunda türlü tartışmalara muhatap olan fakat gitara hükmetmesiyle tüm tartışmaları yok etmeyi ve adını duyurmayı başarabilmiş ender virtüözlerimizden..
  1 -2 ... soulsuicide
 10. 10.
  (bkz: şerefsizim ben yazacaktım bunu)

  bir insan bu kadar estetik düşebiLir mi?.. bir insan gitarın üstüne atLayarak kırabiLir mi?.. kıramaz.. gitarı değiL ama kıçını kırar.. abicim gözümden düştün..
  3 -1 ... tucimania