bugün

Fikir güzel, kaliteli. Ama konular ve şakalar lise son sınıf arka dörtlü.
Şaka diye yapılanlar Bol Laf sokma + bol patavatsızlık aslında. Hedefte kendisi yoksa Bizim insanımız birinin göt edilmesine şahit olmaya bayılır genelde, bir de Herkesin önünde yarak kürek konuşabilmesi prim yapıyor.
Bu tarzı normal insanlar sıradan sosyal ortamda yapsalar ciddi kavga sebebidir.
Ben gülüyorum teşekkürler. Herhangi bir şeyle dalga geçilmesi genelde komiktir arkadaşlar. sizler hayatta tam olarak neye gülüyorsunuz anlamıyorum ya da gülüyor musunuz.

Hani elemanı çok tanımıyorum hatta hiç tanımıyorum 3 gün önce denk geldim. öyle bir şeylerle uğraşırken dinlemeye başladım programını ve çerez gibi gidiyor yani.

-Belden aşağıya gülme
-laf sokmaya gülme
-dalga geçmeye gülme
-argo konuşmaya gülme

Neye gülelim?

Kafa dağıtmalık izlenebilecek birisi. Konuşanlar'da izleyicilerin tek tek söz alıp bir şeyler anlatması da güzel ve değişik arkadaşlıklar falan kuruluyor denk geldiğim.

Gülmeye değil gülmemeye yer arıyorsunuz siz.

Gül meme.
zeka seviyesi oldukça düşüktür.

görsel
Cast ajansındandır.
Cem yılmaz da gülüyorum ve Hasan a da.

Biri zekasına laf etmis gülenlere. Garibim zekanı bu tip konulara yorma kıyamam.
Zekası düşük diyen malları görmemiz garip değil,
Programı güzel,
Katılımcı çeşitliliği güzel,
Lakin zeka seviyesi değil belki ama kafa seviyesi düşük,
Steve diye zenci bir elemanın programına benziyor, dediğim gibi, kafa seviyesi lise düzeyinde, daha aklı başında, küfürsüz bir program olsa daha güzel olabilirmiş(kendi fikrim)(hasan can'a gülene mal diyemem, gerizekalı hiç diyemem, zamanında biz de güldük öyle şeylere) artık bize hitap eden şeyler değil, gençlerin anlayışı da bizimki gibi değil, ne istiyorlarsa ona gülsünler.
net aptaldır.