1. 1.
  yeğenimin halihazırda öğrencisi olduğu okul. ayrıca o sıradan okula kayıt olabilmek için bile 1000 ytl civarı kayıt parası ödeniyor.o kadar sıradan yani.
  1 ... seninle bir dakika mı?
 2. 2.
  içerisinde sivil polis dolaşan, her okul çıkışında muhakkak bir kavganın yaşandığı, kapısının önünde polis bekleyen, idarenin tamamen beceriksiz ve disiplinsiz olduğu, müdür yardımcısının her sabah itina ile 15 dakika konuştuğu, geç kaldığınızda yarım gününüzün çıtır çıtır yeneceği, kaşarı bol, bahçesinde inşaatı henüz biten yeni bir okul bulunduran, şahane kavgalara şahit olan eğitim kurumu.
  1 ... aci biber
 3. 2.
  (bkz: hasan ali yücel anadolu öğretmen lisesi)
  1 ... complicated
 4. 3.
  vakti zamanında kurtulduğum okuldur. hala öğrencisi olanlara sabırlar diliyorum.
  2 ... ecileyte
 5. 4.
  bir zamanlar isminin 'hüdavendigar' olarak değiştirileceği rivayetinde bulunulmuş, fazla bilinmeyen, bilenler tarafından da iyi anılmayan okuldur.
  ... kuntizella
 6. 5.
  bursa'da cumhuriyet lisesi ve bursa anadolu lisesi'nin tam arasında bulunan lisemsi. arka bahçesinin bir tarafı askeri bölgeye, diğer tarafı emniyet müdürlüğüne bakar. bir zamanlar buranın öğrencisiydim, ilk mezunuydum hatta. ruh hastası öğretmenleri ve çapraz müdürüyle hatıralara karıştı.
  2 ... stairway to heaven
 7. 6.
  bursa'da 2 yıl önce mezun olduğum lisedir. kurulduğu yıldan bu yana sürekli gelişen, üniversiteli öğrencilerinin her geçen yıl arttığı, içinde basketbol ve voleybol sahası olan kapalı spor salonuna sahip liseler arası basketbol turnuvalarına ev sahipliği yapan, yeni sloganı ile 'bursanın yükselen yıldızı! ' dır.
  1 ... antiansiklopedi
 8. 7.
  (bkz: hasan ali yücel eğitim fakültesi)
  1 ... sonny
 9. 8.
  kötüdür.kayıt için 650 lira isteyendir.hayır 3 sene okudum,650 liralık katkı sağladınızda madem ben niye görmedim...
  2 ... nikotinsakizi
 10. 9.
  Bursa Osmangazi ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasan Ali Yücel Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasan Ali Yücel Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasan Ali Yücel Lisesi SBS taban puanları, Hasan Ali Yücel Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasan Ali Yücel Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BURSA / OSMANGAZi
  Adı: HASAN ALi YÜCEL LiSESi
  Adresi: Hüdavendigar M.Zübeydehanim C.No:31/B 16090
  Telefon Numarası: 2242343400
  Faks Numarası: 2242337188.

  http://bursahaylisesi.k12.tr/

  http://galeri.uludagsozlu...g/hasan-ali-yücel-lisesi/
  1 ... ece kscg