1. 1.
  bugüne kadar hakkında başlık açılmamasına şaşırdığım, kayserispor'un genç ve gelecek vaadeden sol beki. 1989 köln doğumludur ve 5 kez formasını giydiği türkiye ümit milli takımı'nda 1 golü vardır. umarım sol kanat sıkıntısı çeken milli takımımıza ilaç olabilir.
  5 -1 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  kayserispor'un ileride adından çok söz ettirecek 21 yaşındaki sol kanat savunucusu.
  2 -1 ... dufresne
 3. 3.
  kayserispor'un üstün performans gösteren sol bekidir. türk milli takımı'nın sol bek sıkıntısını çözebileceği düşünülmektedir.
  1 ... serebral dolasimi olmayan adam
 4. 4.
  daha şimdiden türkiyenin en iyi yerli sol fullback-wingback oyuncusudur. diğerlerinden farkı ofansif özelliğinin çok güçlü olması ve körük gibi ciğerleridir.
  1 ... hardrada
 5. 5.
  eğer andre santos'un başka bir takıma transferi gerçekleşirse savunmanın sol tarafının emanet edilebileceği yegane sol bek.
  1 -1 ... bleedingmoon
 6. 6.
  22 yaşındadır ve büyük takımlara transfer olma yaşı gelmiştir.
  1 ... rosava
 7. 7.
  galatasaray'ın kaçırmaması gereken kayserispor'un sol bekidir. lan serdar'ı kaptırdınız hasan'ı bari alın.
  -2 ... serebral dolasimi olmayan adam
 8. 8.
  transfer döneminde adı büyük takımlar için geçmeyen, ender bulunan türk sol bektir. bu kadar türk sol bek yok diye ağlarken takımlar böyle bir adamı nasıl görmezden gelirler anlamış değilim.
  1 ... thedoctor
 9. 9.
  ismail köybaşından falan çok çok iyi sol bektir.gariptir sanki a milli takımda başka sol bek varmış gibi seçilmez.andre santos gittiği an fener kanca atacaktır fener el atmadan galatasaray alsa ki böyle bir oyuncuya çok ihtiyacımız var.
  1 ... skorfild
 10. 10.
  büyük haksızlık yapılan sol kanat oyuncusu. çağlar birinci sol bekse bu adam gareth bale'dir
  1 ... serebral dolasimi olmayan adam