1. 10.
  Hiçbir elle tutulur delil olmamasına rağmen suçlanan insan. Adamla Sikiş ünlü ol sonra da beni sikti dövün onu de yok öyle iş. Adam sana bunu teklif ettiğinde nerdeydin de şimdi burda ötüyorsun. Sen sesini çıkarmadığın için kaç kişi daha o ağa düştü. Adamın sikini asansör olarak kullanırken iyi.
  -1 ... prensest
 2. 9.
  Sinema. Hayatı ve Hayatın gerçeklerini halka ifşa etmek felsefesiyle hareket ettiği öngörülse de, kınadığı yerdiği dikkati nazara verdiği senaryoları, gerçek hayata uyarlarken direktörlerinden bir kısmının o pisliğe boğazına kadar battığı görülen bir görsel sanat..! dalı. Diğerlerini tenzih ederek söylesem de Korkarım ki galiba Pislik, alçaklık, iğrençlik, adilik ve şerefsizlik, sefillik ve her türlü rezillik sanki sinemanın hamurunda var gibi...

  Hele ki harvey weinstein gibi meymenetsiz tecavüzcülerin yaptıkları deşifre edildiğinde bunu daha iyi görüyoruz maalesef. Özellikle de tüm ana sektörlerde olduğu gibi sinemayı da kendi gizli ve kirli emellerine alet eden siyonizmin parmağının olduğu düşünüldüğünde hiç şaşırtmamıştır.

  --spoiler--

  Hollywood'un en büyük sapığı: Harvey Weinstein

  Kardeşi Bob Weinstein ile birlikte, dünyanın en büyük yapım şirketlerinden Miramax'ı kuran Harvey Weinstein şu sıralar Hollywood gündeminin bir numaralı ismi. Bugüne kadar çalıştığı hemen hemen tüm kadın oyuncular Harvey'in kendilerine tacizde ve hatta ve tecavüzde bulunduğunu iddia ediyor.

  Her şey 5 Ekim’de The New York Times’ın, yapımcı ile ilgili aralarında Ashley Judd, Rose McGowan gibi isimlerin bulunduğu bir cinsel istismar haberi yayınlamasıyla başladı.

  Ardından bu haberdeki öznenin Miramax'ın kurucusu ve yöneticisi Harvey Weinstein olduğunu öğrendik. Kendisinin sinema sektöründe geçirdiği 30 yıl boyunca cinsel tacizde bulunmadığı kadın oyuncu neredeyse kalmamış!

  Tek tek bakalım: Emily Nestor, Lauren O'Connor, Laura Madden, Zelda Perkins, Ashley Judd, Rose McGowan, Ambra Battilana Gutierrez, Lucia Evans, Asia Argento, Mira Sovino, Emma de Caunes, Rosanna Arquette, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Tomi-Ann Roberts, Katherine Kendall, Judith Godreche, Dawn Dunning, Zoe Brock, Romola Gara, Lauren Sivan, Liza Campbell, Léa Seydoux, Cara Delevingne, Kate Beckinsale, Jessica Barth, Sophie Dix, Eva Green...

  Son olarak ABD'li aktris Kate Winslet da Weinstein’le her karşılaştığında “Seni ünlü yapan benim, unutma” cümlesini duyduğunu söyleyip, bunun alçakça bir davranış ve kabul edilemez olduğunu belirtti.

  Weinstein'ın sektördeki tek sapık olmadığını, elindeki gücü bu şekilde kullanan pek çok yapımcı olduğunu düşünüyorum ben....

  Maalesef "Beni taciz etti" diyen kadınların ortaya çıkması cezai olarak pek bir işe yaramayacak. Yarasaydı Trump hapse girerdi, değil mi? Ses kasediyse Trump'ın da ses kasedi vardı, kadınları nasıl taciz ettiğine dair...

  Bu işin Weinstein'e olan en büyük zararı hem şirketinden kovulması hem de eşi tarafından terk edilmesi oldu.

  Sanmıyorum ki Akademi Ödülleri’nin belirleyicisi AMPAS'ın ona sırtını dönmesi umurunda olsun. Her yıl düzenlediği törenle Oscar’ı kazananları açıklayan AMPAS, hakkında cinsel taciz ve tecavüz iddiaları olan ünlü film yapımcısı Weinstein’ı üyelikten çıkardı.

  http://www.milliyet.com.t...rvey-weinstein-mola-5054/

  --spoiler--
  1 ... gazeloglu
 3. 8.
  Bir adet eski yapımcı.
  Evet eleman her şeyi yapmış. Bir şeyi de eksik koymamış. Taciz, tecavüz gırla. Bunları yaptığı yahut yapmaya çalıştığı kadınlar da tüm dünyanın tanıdığı, göz önünde olan insanlar.
  Hah, işte tam da olay burada kopuyor.

  Dünya'nın her yerinde sapıklık, taciz, tecavüz, mobbing mevcut. Kavun gibi koklayarak, elma gibi mıncırarak kişinin şeref düzeyini ölçemediğimizden dolayı, sürekli bunlar gündeme geliyor. Gerçekleşiyor. Ve enteresan bir şekilde toplum dediğimiz yoz ahlak bütünü işleyiş de bu olaylarda kadına destek olacağına, bir de üzerine köstek oluyor, hatta bazı üçüncü dünya ülkelerinde(!) tecavüzcüsüyle evlensin diye yasalar bile çıkabiliyor. Durum vahim. Neyse bunları hepimiz biliyoruz ve kendi çapımızda bunlarla savaş veriyoruz. Şimdi meseleye gelelim.
  En başta da belirttiğimiz gibi bu yapımcı bozuntusunun cinsel saldırıda bulunduğu kadınlar ünlü insanlar. Bir sözleri ile hayranlarına gaz verebilecek, elinde güç bulunduran insanlar. Hatta sokaktaki normal bir vatandaşın isyanı ses getirmezken, bu şahısların tek bir kelimeleri, mahkeme salonlarını panayıra döndürebilecek kalibrede olabiliyor. Ve bu aktrisler bahsi geçen harvey herifi tarafından istismara uğruyor. Fakat ne ilginç ki hiçbirinin şimdiye kadar tek sesi çıkmıyor? Hatta üstüne üstlük, tacize uğradığını iddia eden oyuncular bir de üzerine tekrardan o yapımcı ile çalışıyor. Bu nasıl bir tezattır? işte burada film kopuyor. Sokaktaki kadını belki kimse umursamıyor, düşünmüyor lakin günümüzde angelina jolie tacize uğradım dediği Zaman ortalığı yıkacak bir kitle bulunuyor. Ses edilmediği de kalmıyormuş gibi, tekrardan ortak yapımlarda boy gösteriliyor.

  Anlayan beri gelsin, kulağıma fısıldasın.
  Hayırlısı.
  2 ... odysseus
 4. 7.
  Herif ankarada bakanlıktaki dayı gibiymiş.
  ... xenobe
 5. 6.
  abd ve hollywood'un beklenen sonucu...
  http://www.bakiniz.com/we...ooddur-hollywood-amerika/
  1 ... lord of flies
 6. 5.
  Yıllarca neden sessiz kalmış bu kadınlar diye düşündürür. Hee zirveye çıkmayı beklemişler. Bir ünlü yapımcı/tacizci/tecavüzcü.
  2 ... pinklady
 7. 4.
  son zamanlarda hollywood aktrisleri ile şirketinde çalışan kadınlara yönelik taciz, tecavüz iddiaları ile gündeme gelen tipsiz herif.
  bu tipsizin foyasının ortaya çıkmasıyla birlikte hollywood'un öteki yüzünü öğrenmiş olduk.
  ... asi 1993
 8. 3.
  Pazartesi kurduğu şirketten kovuldu, çarşamba eşi terk etti, perşembe intihara teşebbüs etti, kızı tarafından apar topar rehabilitasyon merkezine kaldırıldı!

  harvey weinstein

  http://www.posta.com.tr/h...a-kalanlar-haberi-1342595
  https://www.cnnturk.com/m...dizlar-da-acikladi?page=1
  http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
  https://www.cnnturk.com/m...ampaign=buffer&page=1

  1 milyon dolar kefaletle serbest kalmış.
  https://www.bbc.com/turkc...3?ocid=socialflow_twitter
  ... true
 9. 2.
  Ünlü bir yapımcıdır. Son günlerde cinsel tacizle suçlanan yapımcının, kurucusu olduğu şirketle ilişiği kesilmiştir. illuminatinin büyük başlarından birisi olduğu da iddia edilmektedir. (Pulp fictionın yapımcısı)

  işte hollywood un çirkin yüzü..

  https://www.google.com/am...c.com/turkce/amp/41520794

  http://video.newyorker.co...-weinstein-caught-on-tape
  3 ... pinklady
 10. 1.
  (d. 19 Mart 1952), ABD'li film yapımcısı ve sinema filmi stüdyosu başkanıdır.

  26 yaşındayken Miramax Films şirketini kurdu. 2005 yılından beri erkek kardeşi Bob Weinstein ile Weinstein Company'nin başkanlığını yapıyor. Flushing, New York'ta doğan Harvey Weinstein, kardeşi Bob Weinstein ile Electchester'da büyüdü.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Harvey_Weinstein
  1 ... hasmet ibriktaroglu