bugün

şahan'ın sağlam bir ayarı yerine yerleştirip harun'u uykuya yolladığı tartışmadır.
harun ne kadar liberalse şahan'da o kadar bomboş birisidir. 8-17 yaş aralığı için çektiği filmler kendisinde ayran kafası yapmıştır.
şahan'in kazanmis gibi gorundugu ama haksiz oldugu tartismadir. konuyu tamamen baska bi yere cekip alakasiz bir sey soylemistir. ve karsiliginda harun tekin'in ne alakasi var yha ii gclr:@ tribi yuzunden de harun tekin ezik kalmistir resmen. neyse ben bir mor ve otesi dinleyeyim. ah harun ah.......
görsel
Aniden aklıma gelmesiyle entry girmeye ihtiyaç duyduğum başlık.
Tartışmayı okurken Şahan Gökbakar'ın kendisini Fazıl Say'la bir tutmasına mı, konudan konuya atlayarak kendini haklı çıkarma çabasına mı yoksa harun tekin'in sabahın sekizinde iyi geceler yazmasına mı gülsem bilemedim. Ayrıca harun tekin'in laf yediği için tartışmayı sonlandırdığını düşünmüyorum. Bence şahan gökbakar'ın konuları karıştırarak tartışma çıkarmasını engellemek istedi. Yoksa gerektiği yerde lafı koyar, geriye çekilirdi ki karşısındaki şahan gökbakar gibi laf sokmak için insan eline malzemeyi yığan birisi. Şahan verecek cevabı olmadığı için alakasız konulara girmiştir. Nereden aklıma estiyse artık.
güncel Önemli Başlıklar