1. 0.
    mevzunun normal ancak bunu burada ifade etmenin anormal olduğu durumdur.
    6 ... mavraci
  2. 1.
    Kim olduğunu adamakıllı bilmiyordum. Sorsalar bir tane şarkısının ismini söyleyemem, pop müzikten de tiksinirim. Üzülmüş gibi yapmadım, üzülmediğimi de belirtme ihtiyacı duymadım. Ölen sanatçıların ardından methiyeler dizmeyi de gereksiz büşan bir insanım. En son lemmy kilmister öldüğünde üzülmüştüm.
    3 ... jhetfield
  3. 2.
    Türk sanat ve müzik dünyası bir tane daha ibnenin götüne pamuğu sokup tekmüğü koydu. Babasını severim ama kendisi tam bir salaktı, öldü de kurtulduk.
    2 -5 ... herteldenyazar
  4. 3.
    Dert etme. Bizde zaten senin üzülüp üzülmediğini siklemiyoruz.
    8 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 4.
    ben de üzülmedim bu adamın ölümüne. hem de zerre kadar üzülmedim. adamın ölümü yaşantısından çok daha popüler bir kere, ironi burada.

adını duyduğumda, "kim olsa ki bu" diyerek yazdım spotify'a adını. ilk şarkısı gir kanıma adlı bir şeydi. açmamla 10 saniye içinde kapatmam bir oldu. nefret ederim zaten pop müzikten.

velhasılı kelam, rol yapmayın. eğer gerçekten üzüldüyseniz, zaten bunu kendinize saklamanız gerekir en çok.

ayrıca şunu da söyleyeyim; türk müziği kesinlikle çok büyük bir kayıp da yaşamadı; harun kolçak da her klasik popçu gibi, parasını kazandı, bir dönem ergenlerinin ağzında dolaştı, sonra da öldü.
    3 -2 ... darknessoldfriend
  6. 5.
    Şahısların önemi yok ben ölen herhangi bir insanın ölmesine de üzülüyorum.
    2 ... desarjstx
  7. 6.
    Anladığım kadarıyla bu yaş gurubuyla alakalı. 90 larda genç olup üzülmeyen biri olacağını sanmıyorum. Yeni nesil o zamanki şarkılarını dinleyip, o ruhu yaşamadıkları için heralde herhangi bir üzüntü hissetmiyorlAR.
    2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 7.
    Ölüm üzerinden prim yapmaya çalışan insan yavşaktır, hatta insan değildir.
    Vicdanınızı sikeyim !
    1 ... forevergreencrocodiles
  9. 8.
    yalnız harun kolçağı tanımayan ergenlerle aynı sözlükte yazdığıma utandım şu an.
    11 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  10. 9.
    üzülmemen üzerine bu kadar uzun yazı yazman beni şaşırttı.
    3 ... bedreddin