bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şahsen sabah kalktım, sigara içtim, yürümeye çıktım falan kızıl meydan güzeldi tıpkı kızları gibi... zerre üzülmedim öldüğüne. zaten adam bilmem kaç yaşında olmuş. ne yani birileri cidden benim üzülmememi mi bekliyor. ulan hayatım boyunca adamın bir şarkısını baştan sona dinlememişim. harun kolçak dinleyip başkalarının kanına giren insanlara ibretle bakmışım... bugün de bu durumun sona ermesini üzüntü ile karşılamak? cidden bana göre değil.

  artık kimse kimsenin kanına girmeyecek değil mi? misal yeni bir şarkı çıkartıp sabahlarımıza kimse balta vuramayacak. ölümler hep olur... bugüne kadar alışmış olmanız lazımdı. herkes ölüyor be... fakirlik içinde sevdiği kızın sıcaklığına kavuşamadan ölen 23 yaşındaki adamları düşünün.

  apaçilerle dolu uludağ sözlük'te takılıyorsanız üzülmüş gibi yapmak zorundasınızdır. pop müziğe karşı olsanız da coldplay, radiohead falan dinleseniz de nafile. hemen gidip taziye girisi yazıp harun kolçak'in ruhunu huzura kavuşturmanız lazım. yaşarken bir kere bile kasedini almamış olun, radyoda o çıkınca kanalı değiştirmiş olun ama üzülmüş gibi yapmak zorundasınız işte... apaçiler genel kanıyı ne yazık ki ele geçirdi.

  aslında çoğunuz zerre üzülmedi ya. ben çoğunuzu salak sulak arabeskçilerin başlıklarına yazarken gördüm. harun kolçak yaşarken yazmayan adam ölünce bir triplere girdi. eski sevgilisi bile sürekli ölen ve bu durumdan dramik giriler çıkartan ulu çoccuklarının üzülmesi cidden mantık dışı. neyse, zerre üzülmedim, çünkü tanımıyorum adamı.

  bu arada bilsem ki sabah akşam adamı dinliyordunuz... yok ya. hepiniz sahte üzüntülerinizi salın atmosfere... küresel samimiyetsizliğe neden oluyorsunuz!

  freeze you later
  8 -13 ... absolute zero
 2. 2.
  mevzunun normal ancak bunu burada ifade etmenin anormal olduğu durumdur.
  6 ... mavraci
 3. 3.
  Kim olduğunu adamakıllı bilmiyordum. Sorsalar bir tane şarkısının ismini söyleyemem, pop müzikten de tiksinirim. Üzülmüş gibi yapmadım, üzülmediğimi de belirtme ihtiyacı duymadım. Ölen sanatçıların ardından methiyeler dizmeyi de gereksiz büşan bir insanım. En son lemmy kilmister öldüğünde üzülmüştüm.
  3 ... jhetfield
 4. 4.
  Türk sanat ve müzik dünyası bir tane daha ibnenin götüne pamuğu sokup tekmüğü koydu. Babasını severim ama kendisi tam bir salaktı, öldü de kurtulduk.
  2 -5 ... herteldenyazar
 5. 5.
  Dert etme. Bizde zaten senin üzülüp üzülmediğini siklemiyoruz.
  8 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  ben de üzülmedim bu adamın ölümüne. hem de zerre kadar üzülmedim. adamın ölümü yaşantısından çok daha popüler bir kere, ironi burada.

  adını duyduğumda, "kim olsa ki bu" diyerek yazdım spotify'a adını. ilk şarkısı gir kanıma adlı bir şeydi. açmamla 10 saniye içinde kapatmam bir oldu. nefret ederim zaten pop müzikten.

  velhasılı kelam, rol yapmayın. eğer gerçekten üzüldüyseniz, zaten bunu kendinize saklamanız gerekir en çok.

  ayrıca şunu da söyleyeyim; türk müziği kesinlikle çok büyük bir kayıp da yaşamadı; harun kolçak da her klasik popçu gibi, parasını kazandı, bir dönem ergenlerinin ağzında dolaştı, sonra da öldü.
  3 -2 ... darknessoldfriend
 7. 7.
  Şahısların önemi yok ben ölen herhangi bir insanın ölmesine de üzülüyorum.
  2 ... desarjstx
 8. 8.
  Anladığım kadarıyla bu yaş gurubuyla alakalı. 90 larda genç olup üzülmeyen biri olacağını sanmıyorum. Yeni nesil o zamanki şarkılarını dinleyip, o ruhu yaşamadıkları için heralde herhangi bir üzüntü hissetmiyorlAR.
  2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Ölüm üzerinden prim yapmaya çalışan insan yavşaktır, hatta insan değildir.
  Vicdanınızı sikeyim !
  1 ... forevergreencrocodiles
 10. 10.
  yalnız harun kolçağı tanımayan ergenlerle aynı sözlükte yazdığıma utandım şu an.
  11 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii