1. 592.
    şöyle bir detaya sahiptir. son kitaptaki ölüm yadigarları'nda 3 kardeşin hikayesi vardır. o 3 kardeşin hikayelerini de voldemort, snape ve harry'i temsil etmektedir.

mürver asa>voldemeort.
    diriltme taşı>snape.
    görünmezlik pelerini>harry.
    4 -2 ... wh0am1
  2. 593.
    Kaç defa izlediğimi bilmediğim en müko film.
    1 ... syrup
  3. 594.
    Kötü ergenliğimi hayal dünyasıyla güzelleştirmişti.Benim için her zaman baş tacı olacak bir kitap serisi.yaş 30,Hala Hogwarts tan mektup beklemem bundandır.
    ... tsukky
  4. 595.
    Uyarı! Bağımlılık yapar.
    1 ... antikfurug
  5. 596.
    Heği potağ!
    Ben çok geç tanıştım malesef kendisiyle. Yine de mektubumu bekledim, yine de sıradan bir muggle olmadığıma inandım. Belki zaman hogwarts'ta ve burada farklı işliyordur, burada 30 yaşındayken orada 11 oluyoruzdur ha, olamaz mı?
    Banane arkadaş, o mektup bir gün gelecek.
    1 ... saudades sem fim
  6. 597.
    Bence bu sözlükte bir zamanlar benim duyduğum hayranlığı kimse duymamıştı harry potter'a. Niye mi böyle söylüyorum? Çünkü tüm kitapları kimisini 10 kimisini en az 3 defa olmak üzere okumuştum, tüm filmlerini (özellikle ilk 4lü) kimisini 30 defa kimisini en az 2 defa izledim (son filmleri kitaba çok uymadığı ve ayrıca da benim yaşım geçtiği için çok izlemedim). Tüm bilgisayar oyunlarını ortalama 10 defa oynayıp bitirdim. Bazılarını belki de 20 defa. 11 yaşımdan önce tüm harry potter büyülerini (kitapta bile geçmeyenler dahil) bilirdim.
    Ha Boş iş mi? boş iş. Ancak çocukken böyleydim işte. Peki var mı arttıran?
    3 -1 ... yazar x
  7. 598.
    Çocukken aşıktım harry potter'a ve bi gün onu görüp sevgili olabileceğime ciddi ciddi inanıyordum. Daha ilkokuldayken aşk acısı çekmişim.
    1 ... gladiolus
  8. 599.
    lotr çakması boktan kitap serisi.
    -4 ... kivilive
  9. 600.
    harry potter
    2 ... hangi kanal
  10. 601.
    Kitapları, filmleri hepsi mükemmel. Her okurken/izlerken ilk kez görüyomuş gibi heyecanlanıyorum.
    2 ... luftmensch1