1. 1.
  Harry Potter ve Felsefe Taşı
  Harry Potter ve Sırlar Odası
  Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
  Harry Potter ve Ateş Kadehi
  Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
  Harry Potter ve Melez Prens
  Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1
  Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2

  bu filmlerden hangisi size göre daha etkileyici vede sizi etkileyen yönleri neler. ilk ben yaziyim benim için en iyisi "melez prens" efekt bakımından bana göre diğerlerine nazaran daha iyi vede kitaptan en iyi uyarlandığını düşündüğüm film.
  -1 ... kumralkral
 2. 2.
  Benim için en iyisi azkaban tutsağı dır. Büyüdüklerini anlarlar, değişen çok şey vardır ve efekt bakımından da bir ilke imza atmışlardır. ilk 2 filmle hiçbir alakası yoktur. Buradaki hikaye diğer serilere göre daha iyidir benim için.
  2 ... melben
 3. 3.
  felsefe taşı dışındakilerin hepsi iyidir. felsefe taşı bana çocuk filmi gibi gelmişti. harryler merryler de daha bebe gibiydi filmde ama ondan sonra yetişkin filmi gibi olmaya başladı seri. atraksiyon ve macera arttı. nedendir bilinmez ben en çok o zümrüdüanka yoldaşlığının başladığı ölüm yiyenlerin piyasaya çıktığı filmi beğendim. yeni karakterlerin çıkması, bellatrix lestrangeler falan bol atraksiyonlu gelmişti.
  1 ... narsist prens
 4. 4.
  harry potter ve melez prens. diğer filmlere göre daha samimi, daha eğlenceli gelmiştir her zaman.
  1 ... nickim minaj olsun
 5. 5.
  her filminin kendine has bir atmosferi ve güzelliği var olsa da, serinin iki bölüm halinde vizyona giren "harry potter ve ölüm yadigarları" ve " harry potter ve melez prens" filmleri, daha farklı özellikler içerir. bilhassa 6.filmde dumbledore'un da bir yaşlının zaafiyetlerini göstermesi ve hortkuluğu elde etmek için sıvıyı tükettiği sahne, filmin gerçekliğe en çok yaklaştığı andır.
  ... feylesofia
 6. 6.
  (bkz: ölüm yadigarları 2)

  diğerleri de fena sayılmaz ancak harry potter'ın ilk filmleri çocuk filmi gibiymiş. hele ilki, felsefe taşı bana amerikan fantastik çocuk filmlerinden birini çağrıştırır.
  ... foseptik cukura dusen burjuva
 7. 7.
  En çok serinin beşinci filmi olan "zümrüdüanka yoldaşlığı" hoşuma gitmişti.
  3 -1 ... wakin
 8. 8.
  zumruduanka yoldasligidir

  o voldi ile dambildoor vs si harikaydi. keskr biraz daha uzun cekselermis.

  diger filmlerimden ozellikle yagidar 2 yi bok gibi cekmisler. savas kesinlikle olmamis. cogu seyi mantiksiz baglamislar.
  3 -1 ... asosyal pesimist yalniz erkek
 9. 9.
  hepsi cok guzeldir.
  ancak askim icin azkaban tutsagi diyorum
  ... muzlu sakiz
 10. 10.
  Bence ilk sırayı azkaban tutsağı almaktadır zira sirius black o bölümde katılmıştır. ikinci sırada ölüm yadigarları-2 vardır. Üçüncü sırada zümrüdüanka yoldaşlığı vardır fakat sirius'u kaybettiğimiz bölüm olduğu için aynı zamanda hüzünlü bir filmdir.
  ... nickimsekilonumdencekil