1. 1.
  takdir edilesidirler.etrafa şöyle bir bakılınca birçok örneği görülebilir.bide harry potter'ı yorgan altından okuyan yetişkinler vardır.yetişkinlik bölümü tam olmasada, bende onlardanım.hayır yorgan altından okuyanlardan değil.
  6 -1 ... populizmin köküne kibrit suyu
 2. 2.
  harry potter basit bir çocuk kitabı serisi olmanın ötesinde olduğu için doğal bir şey yapan yetişkinlerdir.
  6 ... witch
 3. 3.
  ilk harry potter 'ı 6 sene önce okuduğum düşünülürse benim yaptığım sadece seriye devam etmek. sanırım 6 sene de gençlikten yetişkinliğe geçiş için yeterli bir süredir**.
  4 ... roy mustang
 4. 4.
  adına, kabına bakıp bu çocuk kitabı okunmaz demeyip, içeriğini bilmeden üstünde atıp tutmak olmaz demiş yetişkin kimselerdir. okuduktan sonra büyük bi çoğunluğunun kitabı sevdikleri gözlenmiştir
  2 ... yamato ishida
 5. 5.
  dondurma yemeyi seven yetişkinlerden bir farkı yoktur.yetişkin yine yetişkindir.ayrıca kitabın herhangi bir yerinde "yalnızca çocuklar içindir." diye bir ibare yer almakta mıdır sorusunu aklıma getirmiştir. (bkz: bilmemek değil öğrenmemek ayıp)
  4 ... edelweiss
 6. 6.
  içindeki çocuğu aldırmamış olan yetişkinlerdir *
  1 ... adriano
 7. 7.
  çok fazla olmasa da gayet yüksek sayıda kitap okumuş biri olarak okuduğum en sürükleyici kitap serisi olmasından dolayı bu gruba dahil olan kişiyim. kesinlikle herkese tavsiye ettiğim bir seridir. üstelik birinci kitabı çıktı, hadi alalım okuyalım, iki gün sonra bitsin, otur aylarca ikinci kitabın çıkmasını bekle derdi de olmayacağı için tüm serinin alınıp bir çırpıda okunabilmesi rahatlığı ile daha da keyif verecek kitap serisidir harry potter.
  4 ... devedikeni
 8. 8.
  örümcek adamı izlemek için işe geç kalan yazardan bir farkı yoktur.
  -1 ... saturn
 9. 9.
  pek de güzel insanlardır onlar.* bazılarının dudak büktügü şahane bi toplulugun sessiz üyeleridirler aynı zamanda...hatta bazıları uzun süre etkisinden kurtulamaz.hogwartsa gitmek,egitim ögretim hayatına orda devam etmek,quidditch oynamak uçmak ister.**
  4 ... susamsokagi
 10. 10.
  sayisi hiç de az olmayan insanlardır, insanda harry potter serisinin gerçekten çocuklar için yazılıp yazılmadığını düşünmeye yöneltirler.
  ... santa ernesto