bugün

Bencil olmak .
bir de sözü vardır; (bkz: only the good die young)
götü tavan yapmıştır artistlik yaparken kaybetmiştir.
aptallık veya gurur.
zaten bu ikisi birleşince god mode gibi bi şey oluyor, anında yok edebiliyosun insanları çevrenden. ben denedim sorunsuz çalışıyor.
kimi zaman bizim için değerli olan insanların, başkaları için tehlikeli olarak nitelendirilmesi olabilir. (bkz: Muhsin Yazıcıoğlu)
her şeyi mükemmelliyetçiliğimizden katbediyoruz.
kibrimizden hata yapınca özür dilemeyişimizdendir.
yapılan ufak aptallıklar.
iyi niyetlerinin suistimal edilmeleri.
harika değildir o yanlış anlamışızdır kaybedince harikalaştırır bir daha bulamazsak putlaştırırız bunu yaparız emin olun.
yerlerinin doldurulamayışının verdiği can sıkıcı durum.
is teklifi. * * *
(bkz: 84 44 114 44)
operasyondan dönerken dağda unutmak.
ahmet taner kışlalı sebebi faili meçhul
çetin emeç sebebi faili meçhul
uğur mumcu sebebi faili meçhul
gaffar okan sebebi faili meçhul... ve daha adını sayamadığım birçok kişi kaybetme sebebi aynı farkettiniz mi?
intihar. (bkz: yavuz çetin)
ona kendisini sevdiğinizi söylemektir.Eğer siz onun için bir şey ifade etmiyorsanız tabi.
değerlerini bilememektir.
bazı insanların değeri kaybedince anlaşıliyor.
onlar kadar harika olamamak.
iyinin değerini elindeyken bilmez insanlar. hep eksik bir tarafını görür ve memnun kalmaz. elinden kayıp gidince anlar ne kadar kıymetli olduğunu..
o zaman da karalamalar, arkasından konuşmalar başlar. ne fark eder ki değerini bilemedikten sonra.
kötü şeyler yaşamış insanların yeni kişilerle ilişki kurmaktan korkması.
(bkz: buralar sonra çok değerlenecek)
aşkımı itiraf etmeseydim dostum olarak kalacaktı.

(bkz: e s) *
çok yazık oldu çok.

(bkz: eşref bitlis)
münci kalayoğlu, mehmet öz gibi tıp dalında dünyaya imza atmış adamların küstürürlüp avrupada yaşamaya, kariyerlerini orda devam ettirmeye mahkum edilmesi ve buna neden olan iğrenç devlet yönetimi, aptal bürokrasi vs vs...
karşı cins ise tek taraflı aşık olmak
kalp krizidir. iyi insanlar 'agah', 'duyarlı', 'farkında', 'bilinçli', 'bilgili', 'ilgili', 'görgülü' insanlardır. modern zamanlarda ise bu derece yoğun bir 'insan' olmanın ağırlığına 'yürek dayanmaz'...
güncel Önemli Başlıklar