1. 1.
  Vakt-i zamanında değer görmeyen* ya da fikirleriyle ve davranışlarıyla dikkat çeken insanlar, dahili ve harici bedhahlara yem olurlar... insana önem vermediğimizden dolayı koruyamayız...

  (bkz: recep yazıcıoğlu)
  (bkz: uğur mumcu)
  (bkz: adnan kahveci)
  4 ... barutyiyici
 2. 2.
  (bkz: iyiler çok yaşamaz)
  ... pilotmont
 3. 3.
  dört s kuralı yeryüzünde işlediği için kaybederiz. kim ağzımıza sıçsa kıymete biner ama el üstünde tuttarsa biri bizleri, yüksekten başımız döner ve de o baş dönmesi o insana kötü bir şekilde mal edilir, kıymeti bilinmez. ne zaman ki kayan bir yıldız gibi elimizden kayar gider, kum tanesi gibidir, kaysa da tutamayız, işte o an anlarız değerini kişinin. ama giden gitmiştir, yiten yitmiştir ve de bazı şeyler için artık çok geçtir. köprünün altından akan her damla su köprüyü aşındırmıştır, ama farketmemişizdir, yazıktır...hem de öyle böyle değil çok yazıktır.
  8 ... freedean
 4. 4.
  harika insanlar dunyada gecirilen sure boyunca anlatmasi gereken her $eyi anlatir insanlara. ya kimse anlamaz ya da anlayanlarin sayisi cok azdir. ölmeleri sanki son bir caredir anla$ilmak icin. bir gun tesadüfen ölürler, anlattiklari o zaman anla$ilir.
  ... antistar
 5. 5.
  (bkz: kalanların ardından)
  ... no leaf clover
 6. 6.
  neden derler iyiler çok yaşamaz, sorma neden!..
  2 ... nickless cage
 7. 7.
  sadece siyasetle sınırlı olmayan durumdur
  (bkz: chuck schuldiner)
  (bkz: clifford lee burton)
  (bkz: dimebag darrell)
  (bkz: freddie mercury)
  (bkz: john bonham)
  (bkz: bon scott)
  (bkz: john lennon)
  1 ... aria galactica
 8. 8.
  " onların görevi bu dünya için başarıyla tamamlanmıştır şimdi diğer dünya ya gitmeli ve ödüllerini orada almalılar " * (bkz: eğer ölüm kötü olsaydı peygamberler ölmezdi)
  1 -1 ... yanliz cowboy
 9. 9.
  (bkz: her canli olumu tadicidir)
  ... lemur
 10. 10.
  maalesef ölümdür.
  ... kopush