1. 1.
    Şimdi videoyu 7 kere izledim. Olayda şoförün aceleciligi daha belirgin bence.
    Niye kapıyı erken acıyor bu minibüsçü tayfası? Hep böyleler. Tamamen durup açsanıza. Gencecik bir can gitti. insan aa durmak üzere diye atlayabilir. Atlamamalı ama bunu yapan çok. Minibüsçü adımını attıktan sonra " bir saniye acele etme " diyor. Yav kapi açık dışarının sesinden seni nasil duysun.
    9 -2 ... uzak diyarlarda evli barkli
  2. 2.
    Düştüğü için değil otobüsün arka tekeri üzerinden geçtiği için ölmüş anlaşılan.

Yazık ya çok üzülüyorum böyle sebepsiz ölümlere.

Kız sanki çocuğun elini tutmak istiyor gibi çocuk elini çekiyor
    Tuhaf.
    7 -2 ... vatanseverterorist
  3. 3.
    minisbüsçü dayı tipik anadolu adamı cahil düşüncesiz ama yine kötü niyeti olmadığı belli tabi ona da üzüldüm açıkçası kadına üzüldügüm kadar hayatının içine edildi 2 saniyelik bir hareketle.

edit:
    tekrar izledim de adam salak okey kapıyı açmasaymış ama ah be kızım o hızla giden minibüsten inilir mi hiç ? yani bide sanki durmuş gibi 0 dikkatle adımını atıyorsun uçurumdan aşağı soğukkanlılıkla atlamak gibi bir şey.
    edit2:
    ben bunu tekrar izledim dikkatli izleyin kız sanki yanında oturan adama bir şey veriyor ? ve kızın dalgınlıgı cidden normal değil gibi gibi. hani %100 ayık bir insanın o minibüsten o şekilde adım atacağını sanmıyorum şahsen.
    10 -1 ... mehr drip geht nicht
  4. 4.
    otobüs şoförü kapıyı önceden açmış- ama kız daha otobüsün durmadığını görmüyor mu?...otobüs şoförünün buradaki suçu kapıyı erken açması. ama kız otobüsün durmadığını görmüyor mu?...kapı açık bile olsa, otobüs hareket halinde...hareket halinde olan otobüsten inmeye çalışmak neyin nesidir aga?...

biz de kapıları açık trenlerde yarı belimize kadar sarkık bir şekilde istanbul´da trenlerde seyahat ettik, tren durmadan istasyona ayak atmaya çalışırsan trenle istasyon arasına düşer anında ölürsün...bu kadar basit.

hatanın ölümcülünü yapan kız burada. keşke inmeye çalışmasaydı. ne diyelim- allah rahmet eylesin.
    6 -3 ... paganviodio
  5. 5.
    niyeti intihar etmek değilse otobüsün gidiş yönüne doğru adım atsaydı yere düşme riski oldukça az olacaktı merhumenin.
    şimdi gelelim “gerizekalı” şoföre. araç henüz durmadan kapıyı açtığı için yüzde yüz suçludur. bilerek inilme ihtimalini geçtim birisi düşebilir de.
    6 -2 ... poetaster
  6. 6.
    Allah rahmet eylesin. Ezildiği için ölmüştür.
    ... baher
  7. 7.
    çok üzüldüğüm kızdır.
    kız inmeden önce yanında duran çocukla arasında bir al gülüm ve gülüm muhabbeti var.
    kız belliki numarası yazan kağıdı uzatıyor. başka bir şey de olabilir. ve bunun heyecanı ya da utangacıyla bulunduğu ortamı terk etme gayretine giriyor.
    sonuç ise dalgın bir kız, otobüs durmadan kapıyı açan şöför, kaçınılmaz ölüm.
    7 -1 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    beni en çok şoförün "gerizekalı" demesi rahatsız etmiştir. arkadaş hem suçlusun hem de kıza hakaret ediyorsun. böyle olaylar azalarak bitsin artık, insanlar böyle ölmemeli.
    13 -2 ... mystictopaz
  9. 9.
    Kız da suçlu.
    1 -1 ... strategy
  10. 10.
    Oha amk. Her iki tarafın da hatalı olduğu olay. Çok üzücü. Arkadaşlar bu ülkede yaşıyorsak atılan her adımı 10 kere düşünmeliyiz.
    3 -1 ... plane of wings