bugün

anime gibi komik derecede kalitesiz ve düşük zekalı tipler için gelişim amaçlı üretilmiş iğrenç çizgidizileri yetişkin sıfatıyla izleyen tiplerle aynı tabiatın oksijenini solumanın verdiği mutsuzluk....

bunlar markette karşılaştığımız , ya da aynı interaktif sözlüğe yazı yazdığımız , ya da ne bileyim öğrenci işlerinde aynı kaleme el uzatırken sıcak bir bakışmayla karşı karşıya kaldığımız tipler olabilir.

korkunç.
(bkz: the animatrix).

Dikkat et beynini sikmesin.
Animelerin yetişkinler için yapıldığını bilmeyip zeki olduğunu iddia eden tip beyanı.
28 yaşında 195 boyunda bir tanıdığımdır bu. adam bir de utanmadan balayını japonyada yaptı inanır mısın. sorsan sen ne anlarsın der eamuğa.
belli yaşlar arasında hayal gücüne yardımcı olan bir japon çizgi filmidir. belli bir yaştan sonra hala izlenmeye devam ediliyorsa sıkıntı büyüktür. derhal interneti kesilmesi gerekmektedir.
insanın sinirlerini hoplatan acı durum. beyin nakli nasıl yapılıyo bilen varsa ben veririm üç beş kilo bunlara.
Bunu diyen adam da sabah kadar ütopya survivor falan izliyor hahaha.

Güzel bir durumdur. Anime izleyen insan güzel insandır.
anime izleyenleri anlayamayanlardanım. :/ kalitesiz saçma ve gereksiz bence. onun yerine kitap okusunlar daha faydalı
(bkz: seinen)
bir de bunların manga okuyan versiyonu vardır kiii.. bana hep converse giyen, sırt çantalı, hafif tombik ilahiyatçı kızları hatırlatır :(
bildiğin çizgi film la.

ahahah animeci sinirlendirmek hobilerim arasındaydı bir ara.

deli oluyorum yav kardeşim bu kamera ile mi çekilmiş? çizilmiş işte. yani çizgi film. delirtmeyin beni amk ahah.
(bkz: şimdi ayarlar)
Ne olmuş anime izliyorsak? Adamı delirtmeyin keserim dalağınızı