1. 1.
  şu hayatta bir evrim teorisine inanmam bir de buna. bir sözlük yazarı ile sahiden sevgili olmaktır. olm burada herkes düğüne giderken makyajı abartan gelinlik çağdaki kız gibi. herkes en süper halini anlatır sana. hiç kendini kötüleyeni, hiç burnunu karıştıranı, slip donundan testisini kurtarma hareketi yapan adamı, saçını fönledi diye 6 gün yıkamayan kızı gördün mü?

  dolayısı ile sözlükte başlayan yatakta biter. sevgili falan olduk diye ne bizi ne kendinizi kandırmayın. sevişin, geçer.
  7 -3 ... persona n0n grata
 2. 2.
  Neden olmasindir.

  Olmasindir. Ama neden?
  1 -1 ... frekans
 3. 3.
  başlığı tutmayınca ikinci girdiyi girecek kadar ezik birisiyle sevgili olmaktır.

  silip donundan testisini kurtaran adama feda olun.
  ... birazdangelirim
 4. 3.
  asosyalliğin dibine vurmuş iki insanın baş göz olmasıdır.
  1 ... agnus dei
 5. 4.
  tek bir sözüm var size
  http://www.youtube.com/watch?v=l0vO6VXQMrU+
  ... mechul yazar
 6. 5.
  birisiyle her yerde ve her şekilde tanışılabilir. sonrası zaten karşılıklı çekim varsa gelecektir. bunun sözlük yazarı olması, bir kasiyer olması, iş yerinde temizlikçi olması sadece ufak bir detaydır.
  7 -1 ... stajyer dede
 7. 6.
  Sozlukte tanisip sevgili olmak demiyor ki. Sozluk yazariyla diyor. Ne yani sozluk yazariyim reelde sevgilim olmasin mi bu mudur?

  Diyelim kastettiginiz bu degildi de sozlukte tanisip sevgili olmakti, yani size bir zarari yoksa neden bu kadar karsi cikiyorsunuz anlayamiyorum. Sozlukte yazar olanlar insan degil mi duygulari yok mu? Illa reelde mi tabimali birisini evet belki burada birisini tanimak reelde tanimak kadar kolay ve guvenilir degil fakat bunun sonucuna da o kisiler katlanacak. Siz istemiyorsaniz yapmayin allah allah herkes kendisinden sorumlu. Adim gibi de eminim ki bu olaya karsi cikanlar karsisina etkilendigi biri ciksa ne yapacagini sasirir sozluk falan da dinlemez.

  Yemisim sozlugu. Askin yeri zamani yoktur arkadas.
  6 ... eidothea
 8. 7.
  pek de bi mümkündür. eskidendi tabi.

  (bkz: sözlükte tanışılan kızla sevişmek)
  ... ukraynali
 9. 8.
  ciddi ise güzel birşeydir. eğer buluşmalar felan ayarladıysanız gerçekten mükemmeldir. özellikle birbirilerini çok seviyorlarsa.

  fakat bir yazarı tanımak için onunla konuşmak muhabete girmek gerekir. o yazarın nickaltına bakarak değil.
  1 ... benligine ben katan adam
 10. 9.
  dünyanın en saçma şeyi.
  2 -1 ... persona n0n grata