bugün

münafıklıktır. ayet var içki içmek haramdır. net..
Ziyan işlemek için hadisler uydurup, yalan yanlış fetva peşinden koşmaktan ve ona buna müşrik münafık diye iftira atmaktan iyidir.

Sefam olsundur.
Küçücük kız çocuğuna göz koymak da insanlık ayıbı ama yapıyorlar.
işte her boka o burnunuzu soktuğunuz için islam dini altında birilerinin ölmesini kendince vazife bilenler var.

Allah der ama insan öldürüp yaratıcıya şirk koşarlar.

Beyin size verilmiş niye kullanmıyorsunuz.
Çok mu zor farklılıkları kabullenmek amına koyayım.
Sen dinini yaşarken kimse sana niye yaşıyorsun demiyor münafık gibi ortalıkta yaşasan bile.
inanç gizli yapılması gereken ibadetlerin kapsamıdır.
Ama siz bunu göze sokarak yapıp bir başkasının inancını kabullenemiyorsunuz.
Size ne elalemin içtiğinden, sıçtığından.
Hızla tükenin amına koyayım.
Üzerine bomba yerleştirip onbinlerce masumu katledecek kadar sarhoş etmez insanı.
yakarsa bu dunyayi alkolikler yakar.
ayet mayet hikaye bunlar. tek tanrı paradır.
evet benimdir, alıyorum elime biramı "vay amk şimdi haram mı bu" deyip efkarlanıyorum, ağlaya ağlaya yudumluyorum biliyormusun sözlük.
Fitne çıkarmak için açılan başlıklardan biri, böyle hassas bir zamanda insanları bölmek için yapılan faaliyetlere fırsat vermeyelim.
80 kirbac cezasi vardir.
Kime ne?
Size nee?

içenden sıçandan size ne?

Küçük çocuklara tecavüz etmek,
Dört kariyla yaşamak,
Karısını başkasının altına sürmek,
Lüks içinde yaşamak,
Öldürmek günah değil de içki mi günah lan?

Sizin gibilerin yanında içki içenler cennetin onur konuğu be!
Sofular Haram Demişler
Bu Aşkın Badesine
Ben Doldurur Ben içerim
Günah Benim Kime Ne.

yani anlayacağınız şişe size girmiyorsa sesiniz çıkmasın. siz çocuk tecavüzlerine, dünyayı kana boğmaya, allah diyerek birbirinizi kesmeye devam edin.
(bkz: haram olduğunu bilerek oğlan bademlemek)
(bkz: haram olduğunu bilerek devlet soymak)
(bkz: haram olduğunu bilerek fitne çıkarmak)
(bkz: haram olduğunu bilerek cinayet işlemek)

kadar günah olmayandır. zira içkiyi bünyene içersin, bir diğerine zarar verme ihtimalin çok küçük bir ihtimal.
sıradan bir olaydır. alkollü içki dünyanın her yerinde içilen sıradan bir şeydir. içmeyince iyi insan olmadın.
görsel
Haram olduğunu bilerek yalan söylemek,
Haram olduğunu bilerek kul hakkı yemek,
Haram olduğunu bilerek tecavüz etmek,
Haram olduğunu bilerek hırsızlık yapmak ile kıyaslanınca insana çok da koymayan bir durumdur.
her insan müslüman değil ya da içki içiyor diye müslüman olmaz diye bi' şey de yok. adam içti diye günahı da diğer müslümanlara yazılmıyor. eee sanane bundan!

tabi ki olay burda müslümanlık değil ya da sorun içkinin yasaklandığı ve zararları da değil, olsaydı uyuşturucu da buraya katılır, yediğimiz yiyeceklerin zararları, hazır yiyecekler vs. ve daha kapsamlı bir anlatım olurdu. konu hükümetin beceriksizliğini gizlemek, bugün özel eğitimli bir terörist insanları katletti! 39 insan şehit oldu. 65 kişi yaralandı. hükümet tabi ki yine kınadı. mit zaten bu ülke de ne işe yarıyorsa. zaten bunlar gibi insanların müslümanlıkla bile alakaları yok sonuç olarak olsaydı, yok içki, noelle uğraşmaz, çocukların tacizine, pedofiliye, küçük yaşta evliliklere, uyuşturucu, kadın şiddeti vb. konuları ele alırlar insanları bilinçli hale gelmesi, islamın oturmakla değil, çalışmak ve iyiliklerle hatırlanmasına uğraşırlardı.
https://s.instela.com/s/c...a5cd37401a0d6c7f30bd7152e
içki içiyorsunuz diye sizi uyaran bi insan olursa ona siktir olup gitmesini söyleyin. Çünkü içki içen insan neyin doğru neyin yanlış olduğunu kavrayabilecek yaştadır. Mesele yukardakiyle senin arandaysa, araya ne hacı girebilir, ne hoca...
"Allah birdir" diyerek milletin rızkına göz dikmek gibidir. Lafa "Allah korkum var, elhamdülillah müslümanım" gibi laflarla başlıyorsa biri, sizi sikecektir büyük ihtimalle.
Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam?
Ben haramı helali karıştırmam:
Seninle içilen şarap helaldir,
Sensiz içtiğimiz su bile haram.
tatlı su müslümanlarının bolca yaptıgı şey, kemalistlere birşey diyemem zira onların kıblesi kabe degil anıtkabir.
Haram olduğunu bile bile zina yapmakla eşdeğerdir. Yeter ki sevdikleri bir şeyi koy bunların önüne. Allah kitap din haramı unuturlar.
bunu yapanları eleştiren müsloların zinanın dibine vuran tipler olmaları da ayrı ilginç.
insanlar keske haramın içki içmek ve zina yapmaktan ibaret olduğunu sanmasa. kul hakkı diye bi şey var bu hayatta ve kimsenin umrunda değil. ama milletin içtiği içki yaşadıkları herkesin umrunda.
güncel Önemli Başlıklar