1. 1.
  ağız ve yüzün kaymasıyla sonuçlanan sürekli hapşırma olayı. bi de en kötüsü kriz biter, hapşırmak istersiniz ama hapşıramazsınız. haaap haaaap, tısss diye bir ses verirsiniz, bir nevi termosifon olursunuz. karabiber falan da sökmez, bütün gün malak gibi gezeceğinizin göstergesidir. etrafınızda sürekli çok yaşa diyen birileri olur ve çok yaşa demekten sıkılmazlar. siz hep beraber demeye hal bulamadığınız için, bu kişileri ağır demir ile dövesiniz gelir.
  1 ... kacak dovusen ayi
 2. 2.
  alerjik astımı olan insanların sık karşılaştıkları bir durumdur. özellikle ilkbaharda polenlerin de çıkmasıyla yaşam alerjik insanlar için çekilmez hale gelir. Öyle ki hapşırmaktan yorgun düşenler bile olur.
  (bkz: 23 kere üst üste hapşırmak)

  bu yüzden hapşırık önleyici ilaçlar bile vardır.
  ... tamam buldun beni
 3. 3.
  Hem hapşıran hem de çok yaşa diyen için zor bir durumdur.

  ancak mantıklı ve objektif düşünüldüğünde hapşırık krizine giren vatandaşın karda olduğu anlaşılır; kendisine 23 kere çok yaşa denildikten sonra ömrü epey bir uzamıştır.
  ... tamam buldun beni
 4. 4.
  belkide yaşayabileceğiniz en kötü durumdur.
  ... fox 921 26
 5. 5.
  alerjisi olmayanların asla anlayamayacağı durum.
  1 ... cimcime009
 6. 6.
  mikrop çoktur o zaman...
  1 ... greenbaypackers
 7. 7.
  Vücudu bir ülke olarak düşünür, krizi yorumlarsak piyasaları manipüle etme amaçlı olan krizdir. Etkisi uzun sürmez ancak başlama ve bitişi arasında geçen zamanda ülke piyasaları karmaşık bir hal alacaktır. Karın bölgesi hafif bir acı ile dolacak, burun ise kendinden geçip muslukları açacaktır.
  ... metrobus insani