bugün

hayatta herhangi bir başarısı olmayan ezik erkeklerin günümüzde kızları elde etmek için giriştikleri yöntemdir. kadının köpeği olup her isteklerine yok demeden istisnasız fino köpeği gibi sarılmaları bizim tabirimizle ılık erkek gibi davranıp kadın kölesi olan erkeklerin günümüzdeki partılıp yeniden adlandırılmasıdır hanımcı erkek. yemezler koçum yemezler. tıpkı bi aralar patlayan sapyoseksüel gibi, amınakoduğumun asosyal bilgisayar başında 31cilerini sapyoseksüel diye pazarladılar şimdide hayatta herhangi bir başarısı olmayan ezik ilişki becerisi sıfır erkekleri hanımcı diye pazarlıyorlar.
türk kadını yer mi bunları? diyeceğim ama maalesef yiyor çünkü içlerinde bir kısım ciddi anlamda ilgi orospusu ve ilgiyi üstlerine çekmek için gavat sevgilisini hanımcı erkek diye tanımlayıp erkeği küçük düşürmeye yönelik davranışlarla bütün dikkati üstüne çekmeye çalışıp bunu popüler tutma çabasındalar.

neyse ki aramızda buna kanmayan kadın gibi kadınlar da mevcut.
okumaya calistim da, noktalama isareti koymadan yazilan paragraflari 2. satirda birakiyorum.
hanımcılık nedir yahu. Adam dediğin karısını dizinin dibinde tutacak karının dizinin dibinde oturmayacak. Son zamanlarda çıkartılmış olarak Light selaminin üst versiyonları yeter azcık adam olun.
Valla kadın dövmekle övünen, kadına karı diyen tiplerdense şu devirde lu tiplerin prim yapmasını tercih ederim..

Ha ben ne hanımcıyım ne de maçoyum.. Her devirde prim yaptım çok şükür.. Ama alan razı satan razıysa banane ki amk
hanımını seven ve ona düşkün olan erkektir.

doğru, bu ülkede erkekler yüceltiliyor. erkek adam yapar, lafını duymaktan bıktım. kadınları bu şekilde ezen bir zihniyete karşı kadına değer vermek, ona değerli olduğunu hissettirmek ve gönlünü hoş tutmak çok çok asil bir davranış benim gözümde. ölmeyiz sonuçta. kadınımı şımartmak, benim bileceğim ve benim elimde olan bir şeydir. kimsenin sorgulamaya hakkı olduğunu sanmıyorum. erkeğini şımartmak da kadınımın elindedir. bunu da kimse sorgulayamaz.

ayrıca Hz. Muhammed (s.a.v) eşlerinin gönüllerini hoş tutardı. onlara kıymetli olduklarını hissettirirdi. islam dininde ataerkil aileler vardır evet. türk kültüründe de ataerkil aileler vardır. ama bu kadınların aşırı değerli ve harika varlıklar olduğu gerçeğini değiştiremez.

höt deyince beni susturacak bey istiyorum gibisinden konuşan kadınlara kesinlikle saygı duymuyorum. demek ki senin susman için birinin höt demesi gerek, demek ki sen durman gereken yeri bilmiyorsun, koyun gibi güdülmeye ihtiyacın var. yazık.