bugün

bir ailede babanın cocuklarına belli etmeden eşine vermek istediği mesaj için kullandıgı cümledir.
akla değişik şeyleri çağrıştıran olaydır. şöyle ki; üniversite de bir kimya labaratuarı dersinde sabun yapılacaktır, arkadaşım malzemeleri almak için hocanın yanına gitmiş teknik bilgileri almaktaydı. sınıfın çok sessiz olduğu bir anda bana arkasına dönüp 6 sıra arkasında olan bana şöyle bağırmıştır; "fevzi suyu ısıt geliyorum." tabi burda çocuk çok saf bi şekilde ocağı yakmamız gerektiğini söylemeye çalışmaktaydı ama olay başka yere kaymış, bende dumur olmuştum.
(bkz: soyun geliyorum)
SEN KENDi KENDiNE ÖN SEViŞMEYi YAP BEN SONRA KATILACAM.

EDiT:BUNUN KILIBIK VERSiYONU HANIM SÜTÜ ISIT BEN GELiYORUMDUR AMA BURDA DA GENE BiR BUYURMA OLDUĞUNDAN ANCAK VE ANCAK DEDELERiMiZ YAŞINDAKi KILIBIKLARIN SÖYLEYiP SONUÇ ALABiLME OLASILIĞI OLAN BiR CÜMLEDiR. EVDE SAKIN DENEMEYiN
lıght erkek olarak tabir edilen, kılıbık adamların bulaşığı yıkamadan önce mutfakta olan karısına seslenmesi.
ayşeciğin dünyaya gözlerini açmasından hemen önce geçen replik.
(bkz: bey bi şofben taktir artik)
(bkz: çorbayı ısıt hanım)
yıkanma alametidir. **
+hanım suyu ısıt ben geliyorum.
-iyi bey gelirken ikide sabun al

(bkz: dusta basıp kayılan sabunun poponun içine kacması)

+hanım suyu ısıtma , öeeh tüm iştahım kaçtı yaw.
(bkz: senin suyun ısındı artık bey)
bunun bir versyonu da cep telefonunun yeni yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda yaşanmıştır;

günlerden birgün bir abi, büyük bir aşkla telefonunu çıkarmış, havalı havalı numaraları çevirmiş. sadece

-şofbeni yak geliyorum...

diyerek kapatmıştır.

o an serenitytheone bünyesi ve arkadaşlarının bittiği andır..
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.
Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: "Hanım suyu ısıt;olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.*
webcamı aç ben geliyorum olarak degisebilecek, gunumuzun sanalseks olayına parmak basma dürtülerimi hareketlendiren kult cumle degisecegini sanmam.
(bkz: bende olsam aynısını yapardım)
+hanım suyu ısıt ben geliyorum!
-bugün olmaz hayatım çok yorgunum. az önce süt aldım onu ısıtsam.
+??@!!?
güncel Önemli Başlıklar