bugün

rakı, balık = fatal demektir... ben de varım... *
okur okumaz ağzimi sulandıran zirve. eğer aksam yapılacaksa bir pazar aksamına denk getirilirse kaçırmamın imkansız olacaği zirvedir ayrıca.

zamanlama uyarsa hediye olarak tekidağlar getireceğimdir.
keşke katılabilsem dediğim zirve. ama katılamam biliyorum. *
hediye getirmesem balıkları ben pişirsem olur mu zirvesi . *
katılacağım zirvedir,hediye çok güzel bir sürprizdir...
gidilmesini tavsiye etmediğim zirvedir. zira askeri kurallar içinde bir zirve geçirmek pek de hoş olmaz.***
çılgınlığın böylesi görülmedi ne diyeceğimi saşırdım zirvesi. * *
(bkz: asi_hanımaga)* * *
bursa'dan kilic kalkanla sendirilecek olan zirvedir.
(bkz: ortam)
rakı konusundaki fikirlerim değişmemesine rağmen hanimaga abla ile tanışmak için bulunmak istediğim zirve olacaktır. ''bulunmak istediğim'' diyorum, zira hanımaga abla ile tanışmayı her ne kadar çok istesem de Allah ömür verirse, maazallah bir kaza maza olmazsa ve herhangi yüksek derecede aciliyet içeren bir meselem olmadığı bir halde katılacağımdır. içki içmemezlikten değil, bazen abarttığım da olur da ben rakı sevmiyorum be arkadaş, ne halt ediyim? Haa elimizden geldiğince birşeyler getiririz o ayrı ama rakı almayayım kalsın.**
organizatörünün yanlışlar yaptığı zirve.

gelenlerden masrafa ortaklık istiyor. hanım hanımmm, ağalık öyle olmaz hanım!?!
mayıs ayının 4.,5.,6.,7. günleri dışında yapılırsa katılacağım zirvedir.
(bkz: zirvebox)
raki balık ve büyük bir salon arasındaki kombinasyonu kuramasam da gözümün önüne gelmiş ortamdır.

eger elinde tepsiyle duble duble viski dagıtan bir garson varsa, papyonsuz, takım elbisesiz hatta ve hatta damsız girilmezse teşrif etmeyecegim zirvedir. diyelim ki viski yok. o zaman neyzen tevfik gibi rakıya ekmek dograyabilecek bir insan oldugum için fırından ekmek alınmasını da talep ederim.

alternatif olarak rakının yanında ; bitlis cacığı, beyaz penir, arnavut ciğeri, amerikan salatası, içi alınmış kabuksuz domates, tarator, roka, kavun gibi isteklerim ve arzularım vardır. tüm bunlar gerçekleştigi zaman geriye tek eksik kalıyor bol bol koklayabilecegim bir rakı şişesi. kokusuna bayılıyorum, hele ki başkasının agzında daha bi enfes kokar. bu zevkim içinde agzını bana açıp koklatacak adam lazım.

bu koşulları oluşturun gelmeyen ne olsun. aha da soz veriyorum.
rakı ve balık bide üstüne üstelik ablamın evinde ya bir insan bir yerde bu kadar mı bulunmak ister ama umarım sınavlarım veya başka birsey çıkmazda orda bulunabilirim denilesi zirve. Alırım rakımıda gelirim ablamın yanına. Bir insan ablasının yanında ne isterki daha.
atatürk e "siz birleşmiş milletlere katılmayacak mısınız?" diye sormuş yabancı gazateciler. o da;
(bkz: davet ederlerse düşünürüz)
demiş...
(bkz: kıssadan hisse)
oLası bir ev partisi senaryosu;

onLarca genç topLanır rakıLarını içer, baLıkLarını yer, geyik yaparLar, dans ederLer, desibeL 130'Lara dayanır, kimi sarhoş bünyeLer kendiLerini havuza atarLar, rahatsız oLan komşuLar poLisi ararLar, dışarıda ki gözcü geLerek "poLis geLiyor" diye insanLarı uyarır, parti bir anda karışır, insanLar güruh haLinde oLay mahaLinden uzakLaşır vs...

hanımağa aLLah koLayLık versin.. *
artık tanışmanın zamanı gelmişti. * bir aksilik cikmazsa neden olmasin tabi ki seve seve geliriz zirvesi.
gün ve saati kesinleşsin hele bir. finallerle çakışmazsa inşallah geliriz ve ablamızın elinden bir balık yeriz. nasip...

ha unutmadan; alabalık sevmem pek abla...*
eee bu kadar öğrenci yazarın olduğu yerde rakıların bir kısmını bize almak düşecek sanırım..
hem balığı fazla sevmem hem de rakı içmem, ama dostlarla beraber olmaksa maksat geliriz. ha bu arada kuru ekmekle su yeter bana abla.. hediye olarak bir şey getirmeme gerek yok değil mi? *
hediye olarak bir adet tespih (1adet lüfer balığı için), bir adet te şal * (3 duble rakı için) paket yaptırıp gelmeyi uygun gördüğüm zirvedir.şayet uygun görür mü ağamız bilemem..*
olası bir başka senaryo:

bu tucimania nickli zat ''ben de geleceğim.'' diyerekten bade süzerekten türlü entrikalarla adresi öğrenip, zirveye iştirak eder..
fatal servis yapar, karpuzkabuğu müziklerle ilgilenir, no promise kadehleri tokuşturarak şarkılara eşlik eder, lock balıkları hüpletir, karga milletle taşak geçer iken bu tucimania çaktırmadan eve kokain yerleştirir. kimse bir sik anlamaz durumdan. bir tek cedric çakar işi ama kurduğu her cümlenin sonunda ahahahah dediği için kimse inanmaz cedric'e. şaka yaptığını sanar herkes.
tucimania ise bu durumdan faydalanıp kahkahalar eşliğinde ''işim var, gitmem lazım.'' diyerek olay mahalinden uzaklaştığı an derhal polise ihbar eder bu organizasyonu.
zirve sakinleri(!) polisin işkencesi altında rakı-balık karışımını kusarken tucimania yürüttüğü yedek anhtarla evi soyar, rakı-balık ve bilumum mezeleri götürdükten sonra asiti kaçmış kola, rockonbaby ve koko ile beraber kolombiya'ya kaçıp kokain işine girerler.
yalan olan zirve.
olursa taa ankaralardan katılacağım zirve. zaten özlemişim ablamı ve kardeşimi güzel olur.*