1. .
  bush'un beyaz saray'dan yaptığı " ırak'tan sonra, kübayı'da özgürleştireceğiz " açıklamarından sonra, bush karşıtı yazarlar tarafından açılabilecek başlık ve kullanılabilecek cümle öbeğidir. havana'da amerikan elçiliği kurulmasına izin verilmemesi, küba polisler'inin sokaklara " katil amerika, terörist amerika " afişleri yapıştırması bush'un canını fena halde sıkmaktadır. ancak küba ırak değildir, abd'den korkmuyor ve savaşmaya her zaman hazırdır. "amerika çıkarlarını koruma" adında küba'da elçilik şeklinde bir kurum açılmıştır abd tarafından ve kurum binası'nın girişinde "küba özgürleşecek" pankart'ı asılmıştır abdliler tarafından. küba yönetimi ise halk'ın bu yazıyı görmemesi ve abd'den korkmadıklarını kanıtlama amaçlı o yazının olduğu yerin önüne yüzlerce ortasında yıldız olan siyah bayrak çektirmiştir ve resmi polis'ler tarafından büyün küba caddelerine sömürgeci, katil, terörist abd diye afişler astırılmıştır.

  (bkz: helal olsun size kuba)
  (bkz: keşke bizde yapabilsek)
  (bkz: al ananıda git bu dünyadan bush)
  3 ... che guevara
 2. .
  özgürlügün sadece the statue of libertyde olan, saçma sapan kurallara sahip bir ülkenin daha da saçma ba$kanin yaptigi aciklamanin etkileri.
  - hanim kos bush kubayi ozgurlestiriyor
  - o önce kendi ülkesini özgürle$tirsin
  2 ... sylviaplathh
 3. .
  bush'un inanacağımızı sandığı deli saçmasıdır.

  hollywood konu sıkıntısı çekiyor olmalı ki, yeni "vietnam filmleri" furyası başlatılacak sanırım. bush efendi de önayak oluyor galiba. bu adama kaç tur attırılacak mezarında acaba "kudretinden sual olunmaz" tarafından. ve son söz:

  (bkz: katil amerika)
  2 ... dalgali kur
 4. .
  hasta la victoria siempre küba!
  2 ... pantalassa
 5. .
  "denesin de görsün" derim. castro ve chavez eline verecektir kendisinin.
  2 ... thor