1. 1.
  Dün Diyarbakır mitinginde iki ayrı bombalı saldırı sonucu trafo patladı diye medyada olay lanse edilmişti. Sonra enerji bakanı trafo patlamadı diye açıklama yaptı ve milleti iyice gelayana getirmeye çalıştı. Dün Diyarbakır'da asıl amaç büyük bir kaos çıkartıp hdp'nin oylarını düşürmekti. Sonra istedikleri olmayınca erdoğan'ın açıklamasından da anlaşılacagı gibi olayı hdp'nin üzerine yıkmaya çalıştılar. Sözlükte ise önce trafo diye tutturduktan sonra bomba olduğunu kabullenen yazarlar bu seferde partinin yaptığını yazmaya başladılar. Bu tam tamına orospu çocukluğudur. Hdp zaten barajın üstündeydi ve bunu bile bile onlar yaptı diyorlar. Amaç kaos çıkarmak ve oyları düşürmek. Bunu herkes biliyor ve inkar ediyor. Başka hiçbir açıklaması yok.
  4 -4 ... awestada oturan adam
 2. 2.
  doğru amk zaten bombayı biz koyduk her şeyden haberimiz var. biz de tv'lerden değil bombayı koyanlardan haber alıyoruz ya. bu nasıl bir kafa anlamadım. ayrıca bu saldırı hdp oylarını düşürmez. olası kaos senaryoları bile hdp'nin baraj altında kalması üzerine kurulu. hangi mantıkla kaosun hdp oylarını düşüreceği fikrine kapılır bir insan anlamak güç.
  1 -2 ... tembel adam
 3. 3.
  Sadece çok gizli bi müsteşarın masasının altında doğrudan diyarbakırdaki trafoya bağlı bir düğme bulunmaktadır. işte fuatavni 38 sene öncesi açıkladı. Uyan amed halkı. Her biji lilililiiiiii.
  2 -1 ... centurion
 4. 4.
  Büyük bir kaos çıktığı vakit ortalık savaş alanına döner. Yani 6 7 8 ekim olaylarındaki gibi. Bunun sonucunda ülkedeki hdp imajı tam anlamı ile cizilir ve hele hele batıdaki oyları düşer.
  ... awestada oturan adam