bugün

Yarı kaslı erkekten yana oyumu kullanıyorum.
Çirkin erkek yoktur, bakımsız veya eşcinsel erkek vardır.

Eşcinseller bakımlıdır da çekmiyorlar.
(bkz: erkekleri çekici yapan detaylar)
kaslı olan erkeklerin arzi cok olur. O yuzden Zeki olan erkek.
kendimce esmer veya bugday tenli erkekler. yarı kaslı erkek en iyisi. bu tarz iste.
sarışın ve yarı kaslı erkek.
(bkz: sözlük erkeği)
Sanırım benim için en sıskasından olan erkek.
kısa boylu, uzun saçlı, çirkin, sarı dişli erkek. *
dicki dimdik olandır.
Arabalı, Evi olan, SSK+Yol+Yemek sahibi erkeklerdir.
taş gibi cüzdanı olan erkek.
şiir okuyan kültürlü erkek değildir. Kaslı ve parası olan erkekler daha caziptir.*
tabi ki karslı erkek değildir.
bundy nin kirik kalbi tipi erkekler.
2. tip olduğum için onu tercih ediyorum.
umursamaz, hiçbir şeyi sallamayan erkek daha çekicidir. kızın içine düşmeyin, azıcık ağırdan satın kendinizi kız ister istemez size kapılacaktır.

denendi. yüzde yüz çalışıyor.
Vahşi olan erkek daha çekicidir tabii ki.
şöyle soğana bi vurdu mu 6 eşit parçaya ayıracak, soğanlar uçarken tabaklara hızlıca konacak. KRiTER.
Popüler, yakışıklı/güzel ve fit vücut yerine bir kusuru olan insanlar bana daha çekici geliyor. Kıyıda, köşedeki kısa ve çirkin insanı tanımak benim için daha cazip çünkü kendini diğerleri gibi sergilemiyor ve kapalı yaşıyor keşfetmek istediğim biri oluyor bir anda. Genç insanlar da ilgimi çekmiyor gözleri 5 yaşındaki çocukla aynı bakıyor gibi geliyor. Birde uzun saçlılar çok etkileyici geliyor.
görsel
Az ve öz konuşan erkek çekicidir.
şerefiyle namusuyla yaşayan tek derdi vatanı olan çekicidir onun dışındakiler poster çocuğudur.
yapılan bir araştırmaya göre el parmaklarının birbiri ile olan orantısı, göz ve kaş mesafeleri gibi fiziksel ama ilk bakışta fark edilemeyen özellikler kadınların eş-partner seçiminde önemli bir rol oynuyormuş. Bilinçaltı saniyenin çok altı bir sürede karşı tarafın çekici olup olmadığını belirliyor. Bu seçimin yapılmasında çocuklukta rol model alınan, çok sık görülen karşı cins- ki bu kadınlar için genelde babadır- büyük etkiye sahip. Genetik nedenleri de var elbette..
Güçlü olan erkek çekicidir. Para, zeka ya da herhangi bir güç.