bugün

brezilyalı ronaldo'nun son zamanları ile portekizli ronaldo'nun ilk zamanlarının kesiştiği zamanları bilen nesildir.
+ronaldo'nun attıgı golü gördün mü??
-hangi ronaldo, real'deki ronaldo mu (o zaman brezilyalı ronaldo real madrid'deydi malum) manchester'daki ronaldo mu??

Ah eski günler.
ronaldoyu kırmızı manchester formasıyla görmüş nesildir. aynı zamanda rooney'e hasta olan , fifa07 yi internet kafelerde oynayıp rooney le uzaktan deneyen , sınıf arkasında "rooney'nin kemik yaşı 40 mış lan" diye havadislere inanan nesildir. ah eski günler.
Dünya kupası eli kalbinde izleyen nesildir.
beşiktaşlı ronaldo'yu da hesaba katabilecek nesildir.
mavi yıldızlı star amblemiyle şampiyonlar ligi maçlarını izleyen nesildir.
reklam arasında mahallenin muhtarları izlemiş nesildir.
pazar akşamları şahane pazarı izlerken, en çok kovayla su götürme yarışmasında heyecanlanmış nesildir.
saçlarına akların düştüğü nesil.
öyle bir soru sormayan nesildir. zaten gerçek ronaldo varken, şu anki ronaldo; cristiano ronaldo diye vurgulanırdı. sonra gerçek ronaldo bıraktı, cristiano ronaldo, gerçek ronaldo oldu. gerçek ronaldo ise, eski gerçek ronaldo olarak kaldı. onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine.
eskiden c.ronaldo mu vardı bea diye gençlere serzenişte bulunmuş nesildir aynı zamanda.
Kadiköy panterine sahit olmus, kurtlar vadisi ne yavas yavas bagimli olmaya baslayan, çocuklar duymasindaki Duygu'nun simdiki hallini gördukten sonra kendisini hayvana benzeten nesil.
benim içinde olamdığım güruh; zira benim için tek ronaldo vardır.
diğeri cristiano ronaldo dur. ronaldo deyince bende budur: http://www.webaslan.com/img/5/2012/ronaldo_5325.jpg
ronaldo yu izlemişse diğeri için ronaldo futbolu bırakana kadar ronaldo demeyen nesildir. sen nasıl bir forvettin be ronaldo. dünya kupasında bize attığı gollere rağmen yaptığın saç modeli bile ülkede binlerce genç tarafından taklit edilen tarihin en iyi forveti..
aynı zaman da muhtemelen gerçek ronaldo' yu da izlemiş nesildir.

(bkz: ronaldo luis nazario da lima)
(bkz: hangi sandalye sorusunu sormuş nesil)
unutmamak gerekir ki bir ronaldo daha vardır bu neslin cevaplarında.

(bkz: guiaro ronaldo)
güzel nesil.

vardı böyle bir şey harbiden ya.

bunu bulan adamın alnından öpüyorum.
no 9'u iyi bilen nesildir. evet.
futbolun para olmadığı zamanlardır.
mourinho noktayı koymuş bu konuda.

--spoiler--
ben gerçek ronaldo ile çalıştım. brezilyalı olan.
--spoiler--
bir figo mu zidane mi ya da figo mu rivaldo mu karşılaştırmasını yapmış nesil değildir. Batigol'ü tanıyan nesil hiç değildir.
Biz dunya kupasinda sari yesil formasiyla brezilyali ronaldoyu sevdik, bebelerimize onun sac modelinden kestirdik arkadas!
c.ronaldo gibi apaci dolasmadi yavrucaklarimiz.
ayrıca ronaldinho'lu beckham'lı zidane'lı kluivert'lı nedved'li davids'li juninho'lu ve nice muhteşem futbolcuların oynadığı futbolu izleyen nesildir.

(ayrıca 2002 dünya kupasından sonra her geçen gün daha da kötüleşti futbol)
Yaşı 22 nin üzerinde olan futbol severlerin hala sorduğu sorudur..
il fenomeno izlemiş nesildir. bu arada izlediğim en iyi futbolcudur.
Gerçek ronaldoyu izleme şansına vakıf olmuş nesil.