bugün

kararsız seçmenlerin kendilerine sorduğu sorudur efendim.
daha bunu düşünemiyorsan oy kullanma kardeşim diyebileceğim ülkemizin vatandaşı.
(bkz: koyun)
(bkz: alkolik hareket partisi)
isyan etme fıkrası.
bu soruyu sorana hangi partiye oy vermemesi gerektiği anlatılmalıdır.
yaş olmuş onsekiz devlet seni adam yerine koymuş oy kullanabilirsin demiş. sen bu yaşta hangi partiye oy vereceğini sağa sola soruyorsan, kusura bakma oyunu ne sağa at nede sola, seÇim günü kıÇını devir yat.
Şu an oy verilecek bir parti olduğunu düşünmüyorum. yukarı oy versem bıyık, aşağı oy versem sakal. Gılnan tüynen uğraşmaya gerek yok hepsine bas gitsin.
http://www.bilincaltininsecimi.com
Bu saatten sonra artik tek yol halklarin demokratik partisidir. Ulke kaos içinde. Biraz huzur, biraz saygi, biraz sevgi şevkat lazim.
istanbul üçüncü bölgede osman Pamukoğlu'na diye şiddetle tavsiye edilir.
e guzel kardesim, chp'den rahatsizsin, gel halklarin demokratik partisi'ne onu baskan yaptirmayalim. belki 2019'a kadar da chp toparlar.
Mhp bana gore devlet bahceli pek iyi biri sayilmaz ama akp den iyidir.
icraat yapan, milli-manevi değerle sahip çıkan, mazlumun yanında, zalimin karşısında olan partiye.
bizler milliyetçi hareket partisi ile yürüyoruz. mevcut siyasi partiler içinde çizgisini bozmadan bugünlere gelen tek parti mhp dir.
dogru, cizgisini hic bozmadi. yillardir hicbir sey yapmiyor.
vatan partisi'dir. hakkındaki karalamalara inanmayın okuyun araştırın elinizin altında internet var. ülkenin bağımsızlığını sağlayacak , nato'dan çıkaracak, ülkeyi birleştirecek, komşularla ilişkileri düzeltip ekonomik kalkınma sağlayacak tek partidir.
Ey turk vatanina sahip cik. Senin atalarin bu topraklar icin savasti canini verdi simdi sira sende oyunu vatani bölüp parcalama hevesinde olanlara vermiyecek kadar Türkoğlu türksun muhtac oldugun kudret damarlarindaki asil kanda mevcuttur akilli ol vatan sana bana bize emanet.