bugün

benim yaptigim meslegi cidden buldu cok sasirdim denemek isteyen arkadaslar buyursun.

https://www.arealme.com/career/tr/
Ekonomist çıktı hiç anlamam halbuki.
Cidden bana ejderha terbiyecisi dedi. Üstelik küçüklüğümden beri dedemin ovalarında ejderha besler sarp kayalıklarda ejderhaya binerdim.
görsel

ilk defa böyle bir test çözdüm çözerken de ne malca sorular demiştim ki sonuç doğru çıktı. Yazılımcı olmasamda olma yolunda ilerleyen çırağım.
moda tasarımcısı dedi bana.

tamam tekstil sektöründeyim ama ne modayla işim var ne tasarımla.
Aynı zamanda hangi hayvansın, eq testi gibi güzel özellikleri de vardır.
görsel

yeminli mali müşavir bir ihtimal. diğerleriyle alakam yok. kelle avcısı da nerden çıktı?
Yalan dedektörü çıktım

(bkz: Debugger)
Tanımsız çıktı ne yapacağım simdi alt tarafı rastgele bir meslek sallayacak onu bile yapmadı .
Undefined çıktım, nefis.

Adettendir: Profesyonel kum torbası öğrencisi 2.sınıf.
hayalimdeki meslek çıktı. psikolojik danışman.
özel dedektif çıktı.
Reklam şirketi direktörü çıktı. Güzel olabilirdi sanırım evet.
görsel

Bildi lan.
(bkz: ressam)

girdi burada.
görsel
Müzisyen olmak isterdim. Minik de olsa görünüyor orda minicik en azından.
yeminli mali müşavir dedi matematik ten zerra anlamam alternatif olarak antrenörlük dedi bak ona şikayetim yok.
Magazin editoru cikti ya la.

Duy beni cihangir, nisantasi.
bana cuk oturan birsey bulamadi.

görsel
Başarılı bir test..gayet dogru sonuçlara ulaşıyor..bence herkes yapsın ve hayatını buna göre şekillendirsin..
kalıplara sığmıyorum, undefined...
böcek bilimci çıktım...

pek de sevmem böcekleri. türkiye'de iş alanı var mı ki? arıcılığı araştırayım bari:)
belgesel film yönetmeni çıktı.

film hiç sevmem, izlerken 20. dakikada sıkılırım. sinema ile ilgili kuralların hiçbirinden anlamam. oyunculuk, rol ve senaryo eleştirmenliği terimlerine çok yabancıyım.
oyun deneyicisi.
bana uyar *
Sohbet eğitmeni çıktı, ilginç.