bugün

Tıp tıp tıp.
Çizgi romancı. Net.

(bkz: çizgi romancı erkeklerin biraz karizma olması)
Avukat
Sekiz sene bir dosyanın peşini bırakmayan sizi hiç bırakmaz.
Yorumsuz.
Valla meslek falan değil direkt kişilik, iyi vicdanlı romantik ve sevdiği insan için fedakarlık yapan gerçekten değer veren birisidir sana her türlü vakit ayırır. Seninle ilgilenir. ister doktor olsun ister bir sürü boş vakti olup evde otursun. Ama sen bir öküze tutulmuşsan, boş vakti olsa kaç yazar. Yine de bir 5 dk bile ayırmaz senin için. Allah böyle kalpsiz erkeklerden korusun kızlar amin.
Burger king kasiyeri o kadar insanla mücadele eden seninle her zorluğun üstesinden gelir.
mühendislerden.
Pöh jöh pöh jöh jöh pöh pöh pöh. Birde jöh.
içerik bulunamadı.
Psikolog olabilir gibi sanki.
Yazılımcılar diyorum son noktayı koyuyorum. Bir bilseniz neleri çözüyoruz, neleri planlıyoruz, algoritma oluşturuyoruz.
bankacı.
Teğmen. Çok net.
Makina mühendisi diyorum net.
akaryakıt satış görevlisi.
Hadi ben de bir olta atayım:

Öğretmen, Doktor, Eczacı adayları bekliyorum.
Her tip karaktere uygun bir meslek olduğunu varsayalım. Her insanın da kendi karakterine tam anlamıyla uyan bu mesleği yaptığını düşünelim. Bu noktadan sonra meslek eşittir karakter o da eşittir iyi sevgili deneyimi diyebiliriz. Peki en iyi karakter nedir. Rahibe Teresa olabilir. Buradan da sosyal hizmet uzmanı veya hemşire diyorum.
Ben öğretmen diyorum. Çocuklara sabırla bir şeyler öğreten kişi ilişkiyi de sağlam temele kurar. Eli öpülesi insanlardır. Saygım sonsuzdur.
Cevabı denizci olması imkansız bir soru. Sevdiğine sadakatle bağlanan bir insan için denizci sevgili çok çetin bir sınavdır. Özlersin, göremezsin, hatta bazen telefonla dahi konuşamazsın. Bir zamanlar bana yoğun duygular besleyen yakışıklı bir denizciyi yürümez diye geri çevirmiştim. Evlendikten sonra en yakındaki canlı yayını basıp kameraya "x evine dön x, evine döğğn!" diye haykırmamak için.
sevgililik kısmını bilmem de atanmış kadın öğretmen piyasası diye bir şey var, evlenmek isteyen erkeklerin aç kurtlar gibi saldırdığı grubu oluşturuyorlar.
(bkz: orospu) güzel seviyorlar....
Türkiye’de veterinerler açık ara önde.
Denetçiden iyi sevgili olmaz. Adamlar sürekli mesaide sürekli şehir dışında.
bu soruyu mathildaya sorsan kiralık katil derdi çünkü ihtiyacı oydu. Hepimizin ihtiyaçları var. Ben mesela sözün güzelliğine aşık birini sevebilim ama bu benim ihtiyacım. Yoksa tek satır okuyamayan da çok iyi sevgili olur.
insan mesleğini layıkıyla yerine getiriyorsa iyi sevgili olur hatta iyi bir eş.