bugün

Hangi kızla evleneceksin?
Gece eve 12'den sonra gelenle mi? Ailesine karşı gelmeyi marifet sayanla mı?
Ortam için her boku yiyenle mi ? Sanal alemde herkeze yazıp, geleceğini düşünenle mi?
Hangi kızla evleneceksin arkadaşım ?
Gözüm senden başkasını görmüyo diyip, yoldan geçen erkeğe oha taparım diyenle mi?
Erkek gibi küfür edenlemi, yoksa şişenin dibine vurup ayyaş gibi gezenle mi ?
Hangi Annenin elini öpeceksin?
Kızına oturup terbiye nedir öğretmeyenin mi ? Yoksa kızının yaptıklarını zamane gençleri diyip geçiştirenle mi ?
Hangi Babadan kız isteyeceksin ?
Kızına namus nedir öğretmeyenden mi ? Yoksa kızına rakı içirip, kadeh tokuşturandan mı? Soruyorum; Hangi Babadan Kız isteyeceksin?
Namuslu mu güzel mi çekici mi her ne olur bilmem ama dürüst kızla evleneceksin arkadaş. ne olursa olsun ama dürüst olsun sadece. erkekler sadece dürüst olacak anladınız mı ?
sergiye şöyle bir bakılır.
Rengi göze hoş gelen ele alınır.
Birkaç şaplak vurulur.
Şap şap şap.
Tok bir ses çıkıyorsa alınır.
Çıkarmıyorsa, başkaları denenir.
(bkz: karpuz)

not: sapına da dikkat etmek lazım.*
en iyisi çingenelerden bi kız almak.
sabahtan akşama kadar çalıp çırpıp şey yanlış oldu..
sabahtan akşama kadar çalışıp eve para getiriliyorlar, beyleri de evde keyif yapıyor falan. bi de çingene tavuğu var. öyle yani.
daha ne olsun!
öyle kızlar var ki elleri öpülecek cinsten. bul birini evlen olay budur.
hayattan beklentilerini karşılamış, birlikte olmayı, karşısındakı erkeğin neleri istedğinin bilebilcek, dışarda gözü olmayan, çok konuşmayan (dırdır yapmayan) biriyle evleniceksin.
kızların da hangi erkekle evleneceksin sorusuyla karşılaşmaktır.

var mı evlenilecek adam? sorumluluktan kaçan, ihaneti kendine hak gören, çıkarına göre davranan vsvs erkekleri görünce insan evlenme bekar kal diyor da nerde bu erkekler onu anlamıyorum ben arkadaş?

bir gurup var evlenilecek erkek yok diye ağlaşıyor, bir grup var evlenilecek kadın yok diye ağlaşıyor. ee bunlar nerde yaşıyor da birbirini bir türlü bulamıyor? yoksa asıl sorun, aklımıza gelmeyen ama var olan başka bir şey mi?
şu hayatta gördüm ki her insana kendine göre eşler düşüyor. buda demek oluyor ki sen düzgün ol doğru yoldan git en nihayetinde nasibinde vardır bi helal süt emmiş. fazla kafa yormaya gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar