bugün

Hangi kitabı okuyoruz?
Beyaz zambaklar ulkesinde.
Kemal Varol- Aşıklar Bayramı. Yeni çıkan romanlardan. Kemal Varol'u önce şiirleriyle tanıdım.Düzyazı türlerinde daha iyi yazdığını düşünüyorum.
görsel
Ölmek istemek yeter, ama ciddi olarak, güçlü bir biçimde, sürekli olarak istemek, o zaman ölüm yavaş yavaş içimize yerleşir, her yanımıza işler, öyle ki, tek bir soluk öteye savurabilir bizi. istemek, bu durumda, istememektir. Yaşamak için hiç durmadan isteriz, ölmek içinse hep daha az istemek, yaJnızca istememek gerekir. Yaşamın tümü çabalardan oluşur: Artık hiçbir şey için, hiçbir biçimde çaba harcamazsak, yaşam boşalır, kendiliğinden söner, böylece her şeyi kabul ebnekle her şeyi reddetmek denkleşir, birbiriyle kaynaşır, tek bir şey olur. istemek zordur, ama hiç istememek çok daha zordur.
görsel
Suç ve ceza'yı okuyorum. Yer yer psikolojik çözümlemelerle dolu bir kitap... raskolnikov'un cinayeti planlaması ve cinayet sonrası sinirsel olarak hastalanması, kız kardeşinin pyotr ile evliliğine karşı çıkması çok güzeldi.. yarıya kadar geldik, bakalım neler olacak?
Kral şakir ilk okuma seti aldık minnak adama. Mecburen diye başladım okumaya ama fena sardı. ilkokul çağı çocuğunuz varsa mutlaka alın..
Biz kitap okumayız aslanım, kitap yazarız.
Şuan okuduğum kitap Doktor Hastalandı yazarı Anthony Burgess.
Kürk mantolu madonna . Popülerlik , gösteriş went down. Artık keyfini sürebiliriz.
güncel Önemli Başlıklar