bugün

Satürn . Hem soğuk hem halkaları var . Mis gibi .
merkür..
o da benim gibi ateşli..
PSO J318.5-22 gibi olmak isterdim.Yalnız başına ve özgür gezebilen gezegenlerden biri.Aynı beni andırıyor.
EGSY8p7 olmak isterdim. dünyadan 13.2 milyar ışık yılı uzaktaymış. (bkz: hepinizden iğreniyorum) *
cüpiter. çünkü hiç katı yüzeyi yok ve bu samanyolundaki en taşşaklı olanı da kendisidir. yani zengin olmayan yağuşuklu bir erkek gibi. kimse yanına yanaşamıyor muazzam bir çekim kuvveti var. etrafındaki IO denen uydusunun yaydığı ve fazlaca hıza ulaşmış volkanik partiküller nedeniyle atmosferine yaklaşan herhangi bir şeyi delik deşik edebilir. bunun yanında radyasyon var kızarırsınız amk. hepsini geçin içeri girdiniz dünya büyüklüğünde, genişliğinde olan fırtınalardan başka bi sikim yok.

kısaca, tüm fırtınaları içinde yaşıyor. dışarıya karşı korumalı. kendi halinde. yalnız.
istemezdim.
etrafında halka olmasın da önemli değil.
plüton, yalnız ve umarsız.
görsel
Satürn olmak isterdim. Farklı olursan ilgi çekersin.
dünya. bütün güzel kızlar orada çünkü.
Harika gezegenimiz den memnunum. Ve Dünyalı olmaktan gurur duyuyorum.
Ülkeciler ve milliyetçiler yazmasın. Siz gezegen den ne anlarsınız.
bütün güzellikler venüste uyanır, o sebeple venüs diyorum.

(bkz: venüste uyandım)
Pluton. Yalnız ve sonradan keşfedilmiş.
görsel
olduğum gezegene sevdiğim kadın ayak basmazsa üzülürüm ben. yıldızlara özenip kendi içime çöker, kara delik olurum. bu yüzden bir gezegenden öte evrenin kendisi olurdum. ayak basabileceği veya olabileceği bütün gezegenler her an içimde olurdu.
Mars olmak isterdim.
Elite dangerous'daki pomeche 2c olmak isterdim. Kanyonlari 20-30km derinlikte, gorunusu ve manzarasi harikadir.

Daha fazla resim icin: https://www.reddit.com/r/..._20km_canyons_within_the/

görsel
Venüs, herkes gider mersin'e, biz gideriz tersine.
güncel Önemli Başlıklar