1. 1.
  candan erçetin'in istiklal caddesinde peşinde binlerce erkek yürürken klip çektiği şarkı.

  Aşk hata değil
  Utanılmaz aşklardan
  Gün gelir hata
  yapmayı da özlersin
  Doğrular sarar
  Tatsızca dört yanını
  Bir anda
  Geriye dönmem yok
  Eski defter isteme benden
  Hangi aşk adıl ki
  Bedelini sen bul öderim
  Yok kimseye sözüm
  Hiçbir şeyde gözüm yok
  Aşk ölümse ölürüm
  Korkunun faydası yok
  Ben kaç bahar bilirim
  izler benim tek şahidim
  5 -1 ... lumpiya
 2. 2.
  bir gökhan kırdar bestesidir.
  ... bahdeniz
 3. 3.
  Candan Erçetin'in 1995 yılında piyasaya çıkan Hazırım adlı ilk solo albümünde yer alan, sözleri Mete Özgencil'e, müziği Gökhan Kırdar'a ait, özellikle farklı klibiyle uzun bir süre dikkat çekmiş şarkı.
  ... entropi
 4. 4.
  hayatta bir çok şeyde olduğu gibi, aşkta da adalet yoktur. çok seversin; aldatırlar. sevmez, yüz vermezsin; uğruna methiyeler düzerler. belki de aşkın iniş çıkışlarla dolu dizgin bünyenizde at koşturmasının nedeni de budur.
  ... delinin zoru
 5. 5.
  türk müzik tarihinin en kötü klibine sahip şarkı. gül gül öl. arkadaki tiplere dikkat. hele bir yerde herifin biri candan erçetin'in kalçaları dikizlerken görülüyor. karnıma ağrılar girdi oof:

  https://video.uludagsozluk.com/v/hangi-aşk-adil-ki-6452/

  &NR=1
  ... yozishanko
 6. 6.
  istiklal caddesi'nde bir klip çekilecekse kamerayı bir yere sabitlemek inanın daha müspet neticeler verir, bu denli kötü olmazdı netice. iki ara sokak, üç tane tarihi bina göstersen evlaydı gözümde. böylesi önde rehber öğretmen müze gezmeye giden öğrenciler gibi olmuş.
  ... adisgracetocriminalseverywhere
 7. 7.
  hayat adil mi ki asklar adil olsun diye dusunmeme sebebiyet veren sarkı. adalet dogada yok, askta niye olsun..
  2 ... kadavra
 8. 8.
  klip değil afrika'dan vahşi yaşam belgeselidir. şarkının klibinde 3.25'de candan erçetin'i ellemeye çalışan bir sapık mevcuttur. 3.54'te candan erçetinin yaptığı abs frenide intihar girişimidir.
  2 ... the uffspring
 9. 9.
  Yok kimseye sözüm
  Hiçbir şeyde gözüm yok
  Aşk ölümse ölürüm
  Korkunun faydası yok

  diye diye hafızalarımızda yer etmiş, olaylı bir klibi olan candan erçetin şarkısı. çok doğru bir tespittir aynı zamanda. hayatın adil olmadığı gerçeğiyle yüzleşememişken daha bir de bu çıktı başımıza iyi mi?*
  ... mystic queen
 10. 10.
  candan erçetin'in galatasaray lisesi'nden yürümeye başlayıp, taksim meydanı'na kadar geçen sürede arkasında bir kalabalık oluşturduğu, araya bir ara baloncunun girdiği, bir kaç vatandaşın kendilerini koruma ilan ettiği bir klipti bu. hatta sandalyede ters oturup elini kollarına vurma hareketinden bir süre sonra bu klip yayınlandığından candan erçetin, klibin başında hemen bu hareketi yapmaktaydı.

  üzerinden 14 sene geçmesine rağmen hala defalarca dinlenebilen bir parçadır bu. ne de olsa candan erçetin. ses var. bir de darbuka var. bir levent yüksel'in zalim parçasındaki darbukadır, 2.si de bu.

  https://video.uludagsozluk.com/v/hangi-aşk-adil-ki-6452/

  2 ... neden hagi