bugün

gezginlerin işine yaracak bilgidir. işimiz olduğunda bilelim değil mi ?

mesela güney kore'de türkleri severler. seul'da türküm derseniz büyük sempati toplarsınız. ya almanya, belçika, italya ?
Japonya, benim youtuberlardan gördüğüm kadarıyla japonlar tüm yabancıları seviyor. Türklere karşı da antipati beslemiyorlar. Geçenlerde bir arkadaşımın abisi de endonezyalı bir bayan ile evlendi. Şimdi oraya gitti ve aile üyeleri, akrabalar, komşular fotoğraf çektirmeye gelmiş uzun diye (adam 1.70).
ingiltere de terrier, abd de labrador, çin ve orta afrika kangal, güney amerika rotweiller sever.
Fransa, ingiltere,almanya örneği verenler olmuş

Ulan Fransa'da yolda has Fransız görmek imkansız alayı ya zenci ya mağribi ya da arap,ermeni vs daha ülkenin yerli etnik grupları korsikalılar ve bretonları saymıyorum hepsi Fransız olduğunu söyler Fransızca hariç dil konuşamaz

ingiltere zaten tek bir ülke değil birleşik krallık

Almanya'da Türklerin yeni jenerasyonu Türkçe bile konuşamıyor ülkenin yerlisi friz,sorbları saymıyorum

Irak,suriye, mısır'ın da halini görüyoruz

Hee ama ermeni ve rumlar kendi kurdukları ulus devlete toprak katmak için Türklere saldırmış ağız burun dağılınca bu sefer Türkler faşist olmuş haha.
T*rklerin sevildiği bir ülke arıyorsanız cevap Türkmenistan, Azerbaycan gibi sikko ülkelerden biri "olabilir".

Onun dışında kimse bu kokuşmuş ırkı ülkesinde istemez elbette.