1. 0.
    şu anda oktay vural ve sinan oğan'a sorular soran, fakat bunu soru sorma tarzında değil, "sorgulama" tarzında yapan itici kadın.

kadın sanki moderatör değil de tartışmanın tarafı gibi, mhp'li vekillerin sık sık sözünü kesiyor ve alttan altta türk milleti kavramına saldırıyor.
    1 ... tekyolkemalizm
  2. 1.
    Nedense bende hamit altıntop'un kız kardeşiymiş izlenimi yaratan haberci. Çok benziyorlar lan, vallaha...
    1 ... duffy duck
  3. 2.
    fiziksel olarak aysel tuğluk' a benzeyen, soru sorarken döven habercidir.
    1 ... dervisabdi
  4. 3.
    habercilikten aldığı zevki hiç birşeyden alamadığı gözlerinden okunan kadın... son dakika bilgisini böyle heyecanlı heyecanlı anlatıyor ya hani... yayından sonra bi zevk sigarası yakıyordur... güzel haberci...
    ... selfen
  5. 4.
    Tam bir kürtçüdür.

Şuan ağzından salyalar saçarak çemkiriyor haberi sunarken.

Bu bir şirin payzın iki.
    3 -2 ... knorik bulyon
  6. 5.
    nadir rastlanan, hem akıllı hem güzel kadınlardan.

ayrıca, kürtçü de akpli de chpli de değil, işini objektif olarak olarak yapan (şimdilerde pek az kalmış olan) saygıdeğer gazetecilerdendir.

laf olsun diye birşeyler yazan ergenler/amigolar, gidin başka şeylerle eyleşin, aklınızın ermediği konuları kirletmeyin.
    2 -7 ... ademinbiri
  7. 6.
    bu tip önemli olaylarda medyanın etkisi büyük. akıllı gazeteci.
    2 ... the black aquila
  8. 6.
    tam bir şov insanı. akp tarafından tanıdıkları ile yürü ya kulum modunda.
    1 -1 ... potus
  9. 7.
    darbe gecesi tanıdığım kadın. o dudaklarındaki anlam veremediğim şekil beni benden almıştır. düşünün darbe girişimi oluyor rte basit bir telefondan türkiye halkına sokağa çıkın çağrısı yapıyor, ama ben bu kadının dudaklarındaki iticiliğe takılıyorum.
    hande fırat
    7 -2 ... eski bir ruya
  10. 8.
    darbeyi bitiren meşhur telefonuna 750 milyar para teklif edenler olmuş.

http://www.hurriyet.com.t...0158739&utm_term=post
    1 ... true