bugün

bir sonraki sene komedi dalında bu olay altın kelebek alacak gibi gözüküyor.
Tam komedidir.
Yeni akıllara gelip güldürmüştür.

Bence hak ediydjdjdj.

(#38411215)
Hahahahahah güldürdü. Oyunculuk namına bir şeyi yok ki bir de komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülü almış. Peeh.
altın balina dalında alabilirdi orda nasıl kaçırdı şaşırdım. komedi biraz ağır bi ironi olmu, yazık kız anlamayabilir.
aslında komik. güldüren ironi. hande erçel değil, ödül alması komik.
Bu kelebekler iyice zıvanadan çıktı. Kelebeklerin etkisine girdik resmen. Kız dramdan başını çıkaramıyor be.
burada komedi namına en önemli şey, hande erçel'e komedi ödülü verilmiş olmasıdır.
hemen arıyorum komple kapatıyorlar organizasyonu. yerine avm yapacaklar.
Altın Kelebek ödül töreni, Saçma sapan kategoriler türetilerek, herkesin gönlü olsun havasında ödüller dağıtılan bir törene döndü malesef. Çeki düzen verilmediği takdirde; devamı olmasın lütfen.
kuşkusuz güzel gülüyor diye komedi dalında ödül almıştır. haketmiş tebrikler.
oyunc(!) olmasının tek nedeni güzel olması olan bi kıza bu ödülün verilmesi gerçekten komik. (bkz: trajikomik)
Bu sözlükte bile sabah akşam hande erçel başlıkları açan viral reklamcı troll hesap var. Hande erçel gibi ticari metaların sahipleri elbette bu kapitalist seromoniye başka kime verilmesini isteyecek ki?

Siz de fazla şaşırmayın amk. Bu düzen böyle.
demet akbağ ne demiş onu merak ettim biri yeşillendirse bari.
Dandik bir ödül töreninden beklenen karardır.

Tencere kapak.
Her gün şov tivide barababbab barab barab barabab bab barab barab diye sikindirik jeneriğiyle başlayan kasıntı liseli esprilerinden başka bok bilmeyen oyunculuğu bir sucuklu tost kadar olamayan güldür güldür deki dangalakları izleyip ciddi ciddi gülenler var bu ülkede. Çokta şey etmeyin.
trollüyosunuz sanmıştım.
(bkz: hande erçel güzelliği)
Bi güzellik yapmışlar kıza.
millet dizilerde oynamak için güzellik yarışmasına katılıyor artık.
Torpilin olmadığı zaman umumi helaya gidemez hale geldi ülke. Liyakat aranmıyor ki.
insan düşünüyo bu kadına kim gülüyo neresiyle gülüyo ben gütümle bile gülmüyom.

Oyunculuğu bile abartı.
komedinin hakkini vermisler.
Ulan ciddi mi?

Artık şaşırmıyorum bu ülkeden beklenir.

Bence bu kıza ödül verecek bi dal bulamadılar
amann şundan verelim de bitsin hesabı dkdkdkdd.

Edit: ünlü olmadığım halde bu kızdan daha komiğim.
E artık ödülün hakkını verip çalışmalara başlamalı azıcık gurur varsa.
güncel Önemli Başlıklar