bugün

Anlık olarak kalp krizi geçirten aynı zamanda hadi ya abla yapma atma şu nüdunu millete dedirten linkk.
şikayet ettim yönetime * hadi hoşçakal.
açmayın, dedeler!
Prim ya da hassasiyet, sebebi nedir bilmiyorum ama Çarpıcı bir hareket olmuş.

Az önce solda şehit kızının mektubu başlığını gördüm ve açmadım.
Çünkü şehit haberlerinide izlemeden kanal değiştiriyorum.
Çünkü üzülüyorum.
Yazar bu hareketiyle o mektubu şahsen zorla benim gözüme sokmuş oldu. Umarım duygu patlaması yaşayarak yapmıştır.

Yalnız Yazısına sonradan Ekledikleri hiç olmamış. Kimseyi yargılama ve suçlama hakkına sahip değilsin. Kimse o başlığa yazmak zorunda da değil. Belki adam başlığı açıp hüzünlendi ve sözlüğü kapattı. vurdumduymaz bir Abaza olduğunu nerden biliyorsun?
bir yazar da başlıkta bahsi geçen kişinin annesinin geçen hafta öldüğünü söylemiş.
Yani Nerden tutsan elinde kalıyor.
ilginç bir şey oldu bu.

Asıl söylemek istediğim şey başka aslında. Ateş düştüğü yeri yakıyor sevgili yazar kişileri. Yani bizim okurken offf bu çok kötü bişiy yaa deyipte 5 dakikalığına yaşadığımız o duygu seli hikaye. Asıl acı orda. Bugün orda, yarın sende. Öbür gün bende. Ne ben senin acına, ne sen benim acıma aynı tepkileri veremeyiz. Aynı hassasiyeti gösteremeyiz. Hayat böyle ve böyle olmak zorunda.
O yüzden birbirinizi başka hayatlara düşen acılar üzerinden suçlamanız tartışmanız falan biraz saçma ve yersiz geldi bana. Orda insanlar bayılıyor ve salya sümük ağlıyor yerlere düşüyorlar. Biz de burda neyi tartışıyoruz. Bunu üşenmeyip okuyan varsa da valla helal olsun.
açtığın başlık umursanmayabilir, tutmayabilir.
her başlığa herkes entry girecek, çok ilgi çekecek diye bir şey yok.
müthiş bir başlık açabilirsin, harika bir entry girebilirsin, kaldı ki arkadaşın bahsettiği entryi beğenmiş biriyim.
ama açtığın başlık ilgi görmedi diye, şehidimizin evladını böyle bir şekilde kullanıp, dikkat çekmeye çalışman son derece yanlış geldi bana.

arkadaşa mesaj atıp silmesini de söyledim, ama anlamadı.

ne diyelim?

o şehit evladı hepimizin evladı, ama senin yaptığın çok yanlış.
güncel Önemli Başlıklar