bugün

Hande erçel güzel olmadığı için çekemeyecek bir durum yoktur. Kendimden güzel olmayan kadınları güzel bulmama felsefeme göre bu kadın güzel değildir. Allahım bugün helyum mu yuttum Naptım ben.
Olumlu bir entrnin altına olumlu yaklaşımlar sunayım diyorum da. Bu kız gerçekten berbat dansediyor dostum. Güzelliği hakkında yorum yapamıyorum çünkü % kaç estetiği var önce onu bilmek lazım.
lan olum kız yeni kabarmış poğaça hamuruna benziyor allah affetsin de yani neyini çekemeyelim ya ahaha.
hande'cim hiç belli olmuyor sen olduğun.
Hande erçel i çekemeyen kıskanç köpekler, adiler, sersem herifler!! Kendinize gelin!
benimdir. canına yandığımın ülkesinde yeni başlayan her dizide bu kız oynuyor lan. birkaç hafta önce kanalları gezerken bir kanalda gördüm yeni bölüm yazıyordu ve gene o tüm mimiksizliği ile gözlerini devirip bir şeyler konuşuyordu. dün akşam gene kanalları gezerken bunu gördüm başka kanalda ve başka bir dizinin yeni bölümünde. zannederim ülkede patronuna falan aşık başına türlü türlü işler gelen genç kız rolünü oynayacak başka aktrist kalmamış kanallar bunu dönüşümlü olarak 5-10 bölüm süren dizilerde oynatıyorlar.
(bkz: hande erçel kim amk)
cekemiyorlar cunku cok kilolu. neyse sadede geleyim ; bu kızı tanımıyordum ilk reklamda gordum bi sarı cocukla birlikte defacto mu koton mu ne bi giyim firmasının reklamını yapıyorlardı aa dedim reklama cıkaracak kız bulamamıslarmı baska falan derken bu kesin o sarı cocugun hayranı falan heralde dedim. hani internette oluyo ya x firmadan bilmemkac tl lik alısveris yapana x kişiyle reklam cevirme fırsatı falan. neyse cidden öyle sandım okadar sıradandı yani. konu kapandı son 1 aydır adının hande ercel oldugunu sozlukten ogrendim fragmanlarda da aglarken gelinlikli falan yüzünü gorunce dizi oyuncusuymus anladım.

not: yıne fragmanda onunda yaslı bi kadın vardı aglıyodu orda farkettim dişleri porselen agzına yaklasık olarak 25-30 bin tl para harcamıs helal olsun.
ulan başlığını hortlata hortlata kadın gözüme güzel görünmeye başladı.
görsel
(bkz: sıktı artık)
güncel Önemli Başlıklar