bugün

sözlük kızları tabiki de. hande erçelle sohbet etmeye kalksam konuşacağım en fazla o çanta bu ayakkabıdır ama sözlüğümüzün güzide yazarları öyle mi hepsi donanımlı ve bilgili insanlardır.
Sözlük kizlari Alir bu sefer ...
şimdi bu kız ilk çıktığında sanırım güneşin kızları dizisiydi. dizi pek güzel değildi. ama kız çok güzel çok tatlıydı. ben bile bayılıyordum. ama şimdi o kalmadı. kilomu aldı yaş mı aldı ya da her ikisi ama çirkinleşti. yine de tabiki beğenene saygı duyuyorum.

edit; karşılaştırma olmadı pek. herkes özeldir güzeldir diyerek konuyu kapatıyorum.
(bkz: televizyona çıkan herkesin güzel gelmesi durumu)
Algınıza sçym.
anlamsız bir versustur.

bakın 1 haftadır sözlükte tek kelam etmedim. bunun tek nedeni, bu tip aşağılayıcı, kırıcı başlıklardı.

öncelikle şunu belirtmek isterim;

bu süre zarfında bana mesaj atıp, "nihat ağabey bu küslüğün anlamı yok", "nihat amca kenara çekilerek kötülüğü yenemeyiz gel sen yazmağa devam et", "nihatçığım çarşamba akşamı müsaitsen bana gel de bi güzel yala beni" benzeri mesaj atan 213 yazar arkadaşıma teşekkürü borç biliyorum.

sözlük kızlarımız, son derece güzel, bakımlı ve daha önemlisi donanımlı insanlardır. o yüzden dandik dizilerden boy gösteren makyaj güzeli hanımlarla lütfen karıştırmayınız onları.

ben alındım bu başlığa, zorruma gitti. gözlerim doldu resmen. sözlük kızlarını düşünemiyorum bile. ayıptır be ayıp!
Hande erçel tek atar hepsine hem güzelliğiyle hemde sözleriyle.
Sözlük kızları kendisine 10 atar. Bikaç adet bayan yazar tanıyorum hande erceli donunda sallar o derece.
sazan avi. başlıklardan bir başkası. ''ama bence çok güzelim'' diye başlığa atlayan ilgi budalası ahmak liseli kızları kandırıp çoğunlukla ifşa sitelerine malzeme yapmaya çalışan kişilerdir bu başlıkların sahipleri.
basit ama etkili bir av metodudur. sazanlar akıllı canlılar da olsalar ego denen şey hele hastalıklıysa her türlü bokluğun kaynağıdır.
Hande Erçel kim amk?
yani o ekran karşısına çıkanlar zaten bu milletin içinden çıkan insanlar
öyle şeyapmamak lazım. bu versusu kesinlikle minnoş sözlük kızları alır.
zira hande erçelin ne çok güzel ne de harika bir vücudu var
oysa sözlük kızı öyle mi?
götü güzel yüzü güzel boyu posu güzel göbeği bile güzel.

yalarun seni sözlük kızı.
ya başlıcam handenize de sizede.Ulan iki bilgi paylaşın kültürel etkinlik editleyin.Aklınız fikrsiniz sikinizde...
tamam lan hande mutlu ol hadi.
yavaş tokatlasın,

hande erçel ne lan, hande erçel kim amk yerinde allahın türk dizisi izleyicileri sizi he kimdir ?

şurdan tanıştığım ve çok sevdiğim bir sözlük kızı var ki hande erçel ve türevleri bir tek tırnağı etmez.
hande hanım bence yanaklarıyla döver.

neticede yanakları üzerine nato üssü kurulacak kadar büyük.
Hande erçel'in alacağı versus.
Aklakara buna bayıldı.
hande erçel'in ayakları çoğununkinden güzel olsa gerektir.
bazı sözlük kızlarının alacağı versustur.
hande 1.75 var mı gerçekten hiç göstermiyor.
Hande ercel yokken onlar buradaydi.
Bizim kizlara verdim vs'yi.
hande erçel'in gülüşü yeter. evet.
Bu çocuğun Hande Erçel aşkı yüzünden sinir olmamak için 'aklakara' yı seciyorum. Yeter lan. Sen hande Erçel misin yoksa
Güzel kızdır şimdi allah için ama benim boy 168.
ahahahahah. böyle bir kıyaslama rekabet kurumuna takılır. izin çıkmaz.
sözlük kızları hande'yi havaya atar düşene kadar 7 kere miker.
Kardes su hande sana bir kere verse de kurtulsak.