bugün

Yürüyen seksapelite. 30 yıl önce neyse halen o. Saygımız big.
90'larin en iyilerinden.
mis gibi karı.
taş taş.
karaciğeri iflas etmemiş herkesin güneş görmeyen bölgeleri zaten böyle görünür. suratı ve elleri 50 yaş vibe ı veriyor. yazın saat başı güneş kremiyle duş alın.
50 yaşında karı ama hala ilik gibi vicdansız. abartmadan söylüyorum net 20 yaş genç gösteriyor.

görsel
ateş olsa düştüğü yeri söndürür.
Gençliğinde makyajsız hali makyajlısından daha güzelmiş.
Bir türlü Beğenmediğim bayan olur kendisi.
vamp gacıdır.
çok beğendim.
50 yaşında giydiği şeye bakın.

görsel
görsel
görsel
50 yaşına girmiş.
Bugün doğum günü. iyi ki doğmuş ve ruhsar adlı muhteşem diziyi zamanında izlememize imkan vermiş.
Taş gibi, evet. Yalnız o göz yapısı beni çok rahatsız ediyor. Tuhaf, sinsi gibi bir göz şekli ve bakışları var.
bu kadının 50 olduğuna beni kimse inandıramaz. 20 yıl genç görünüyor.

görsel
bitmiştir.

kadınlar için Çok zalimsin zaman...

https://imgrosetta.mynet....ile/15014953/640xauto.jpg
https://imgrosetta.mynet....ile/15014955/640xauto.jpg
Çok güzel bir kadın. Hayatındaki bazı olayların ünlü olması sebebiyle biliniyor olması hande atayizi'yi güzel kılıyor. "Ne dedin sen?" olayıyla tanınan bir oyuncu.
hep hande ateisti diye okuyorum.
röportajlarını da dinlemeyi seviyorum. çok mantıklı aklı başında bir kadın olduğunu gösteriyor.
"camdaki kız" dizisinde " cana "karakteriyle insanı sinir etmektedir.
sanırım iyi oyuncu olduğundan.
burnu tıkanık sesine bir çözüm bulsa iyi olacak . insan dinlerken boğulacak gibi oluyor. sanki benim burnumu sıkıyorlarmış gibi oluyorum. ama "ruhsar"dan beri oyunculuğunu beğeniyorum o ayrı.
Kahpe bizans filmindeki oyunculuğunu beğendiğim insan. O kadar beğendim ki her 30 saniyede bir sahneyi geri sarar izlerdim. (Ergendim tabi olur öyle)
sarhoşken mekandan kaçmaya çalışırken kenef camına sıkışıp magazinlik olan hatun.
çocuktum. sevda demirel denilen kadının ona attığı tokatla tüm türkiye eğlenirken benim içim sızlıyordu..
sanırım biraz aşıktım bu kadına...

o savunmasızlığı ve cem davranın angutluğu sebebiyle o gece moralim çok bozulmuştu...

bir de paparazilere şemsiyeyle saldırdığı bir sahnesi vardır. hiç unutmam. o zaman da yeni ergendim.. yine seviyordum biraz bu kadını...

tuhaf bir çekiciliği vardı zamanında...
hande atayız. gönüllerin ruhsar'ı. liseliler bilmez.
görsel