1. 1.
  geri planda da ne alakaysa selvi boylum al yazmalım ım müziği çalar. uyku katilidir. hep uyuduğum vakit gelir. bizim siteye çok uzak diye yakın akrabalar gelmez, ama bunlar aksatmaz her gün gelir hem de aynı saatte. bir de inat gibi penceremin önünde dururlar. o kadının cırtlak sesini kesmek istersiniz, ama elinizden bir şey de gelmez. sinirlenirsiniz boş yere, güne berbat bir halde başlarsınız. **
  8 ... nil nil nil
 2. 2.
  son günlerde sabah sabah beynimi alt üst eden anons.

  hanımlar dikkat overlok makinesi ayağınıza geldi.
  halı kenarı, pas pas kenarı, yolluk kenarı diye devam eder.

  konya, konya olalı böyle zulüm görmedi.
  16 ... bizans imparatoru kahpe antuan
 3. 3.
  isleri bozulan tekstilcilerin overlok makinasini kamyonet arkasina atip sokak sokak gezerek hanimlara sunduklari overlok hizmetinin anonsudur.genellikle sokak aralarinda pazar gunleri duyulur.
  ... magicman
 4. 4.
  türkiye overlockçular birliği tarafından official kayıt olarak yaptırılmış olan bant kaydıdır. bunu açmayan overlockçulara 3 aydan 6 aya kadar hafifletilmiş hapis cezası, 768 lira para cezası, ilk açmayışta overlock ehliyetine 6 aylığına, ikinci açmayışta ise 2 yıllığına el koyma cezası vardır. bu sert kurallar kasedi son seste çalmak için yeterlidir.
  4 -1 ... pseco
 5. 5.
  overlok dışındaki kelimeleri anlamadığım isuzu tarzı bir arabadan gelen kadın sesidir.
  1 ... sondan bir onceki mohikan
 6. 6.
  hanımların dikkatine! overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halı fleks kenarına overlok çekilir. beş dakikada yapılır, hemen teslim edilir.
  5 -1 ... ratach
 7. 7.
  (bkz: aynı cümleler)
  (bkz: dünyayı overlokçuların istila etmesi) *
  3 ... visne cekirdegi
 8. 8.
  halı,kilim, paspas kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir, 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir. şeklinde neredeyse her gün mahalle arasında dolaşan overlokçuların bant kaydındaki sözlerdir.
  7 ... queen
 9. 9.
  allah ekmeklerinden etmesin ama insana artık gına geliyor ya! hayır abi tamam anladık işini yapıyorsun, o iğrenç sesli kadının hanımlar dikkat demesinide geçtim! arkadaki alyazmalım şarkısı nedir hocam. arkada alyazmalım filminin müziğini koymuş saatlerce çalıyor, bir yandan da kadın orda 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir falan diyor.

  (bkz: siktirin gidin efendim)
  2 ... yerim ballarini
 10. 10.
  bu aralar pek duyulmayan anons. valla uykumuzun tadını alıyoruz ya.
  1 ... bizans imparatoru kahpe antuan