bugün

kıyametin kopmasına sebep olacaktır.
bu evren, bu alem böyle kaypaklık görmedi.
(bkz: david beckham)
(bkz: volkan demirel) gibi onemli isimlerin yer aldigi eşine sevgi,saygi duyan adama bazi godoşlarin taktigi lakaptir. Simdi buraya uzun uzun yazardim eğer sizde yazdiklarimi anlayacak kapasite olsaydi.
gizli eşcinsel itemi.
bu ara çok duyduğum terim. yeni türedi bunlar.
Velevki hanımcıyız.
tut ki hanımcıyız.
Farzet ki hanimciyiz.
https://www.google.com.tr...lardan-15-paylasim-779801
toşko bunun en güzel örneğidir. sevimli.
ahmet kural'ın da mensup olduğu uzun ve sağlıklı bir ilişki yürütebilmek için faydalı olan davranıştır. keşke evleneceği kadını küçük düşürmeye bayılan alişan'da da biraz bulunsa dediğimdir.

https://pbs.twimg.com/media/DF-pBAmWsAAFeCn.jpg

(bkz: sıla ve ahmet kural)
Çok rica edicem Hanımcılılar watsons ve gratise gitmesin.
görsel
Hanımcılık eninde sonunda kazanacak. Mücadele etmenin artık bi anlamı kalmadı.

görsel
Hanimcimiyim bilmiyorum ama hanimima cok kiymet veririm gibi geliyor.
Arada sırada yapılır ama boku çıkarsa sonradan kendine söversin mazallah .
Alagavatım ılığım ezik orospu çocuğunun tekiyim diyemeyen hanımcıyız diyor. Yemezler koçum.
Abimi anımsatan kelime. Hanımına verdiği kıymetin 100 de 1 ine razıyız.
süper bir şey.

hoş bunu da yeni duymuş oldum ama ismi buysa ben mesela hanımcıyımdır. ütü hariç baya bir şeyler yapabiliyorum ütü ciddi sıkıntı. zaten hatun çok fazla öyle işleri bana bırakma taraftarı değil lakin misal benden önce bir yere gittiyse eve geldiğinde evi düzenli-toparlı-temiz bulmasına özen gösteririm. gayretim bu yönde olmuştur hep. ev içinde birbirimize notlar falan bırakırız çok eğlencelidir bak. misafir gelene kadar kalır yapıştırdığın yerde.

eşinizi sevin, sayın. önceliği her daim ona verin. bırakın onun gönlü olsun.

formül çok basit; siz onu razı edin allah da sizden razı olsun nokta
Yapısında uyum ve uzlaşma olan insan biraz hanımcı dır. Daha üst versiyonu karı köylü deriz mesela. Suya sabuna dokunmayan gündelik meselelerde hanımcı oluveririz ne çıkar. Ne kaybederiz ki. bırakın iç işlerinde yönetim hanımda kalsın. Hatta bir dediğini iki etmeyin. Esas mesele dış işleri ve reisi cumhurluk. Hadi toparlan kalk yürü gidiyoruz dediğinde sözünü dinletiyorsan, hayati meselelerde son sözü söyleyebiliyorsan, hanım da senin kırmızı çizgilerini bilip aşmıyorsa, en kritik durumda ağırlığını koyup karar verebiliyorsan mesele yok demektir. Trişkadan namelerde bırak onun dediği olsun. Önemli olan bu.
son zamanlarda sosyal medyada popüler olan olay. hanımcılık hanıma duyulan saygı, sevgi ve en önemlisi sadakatin bütünüdür. hanımcı olmaktan korkmayalım.
tam bir (bkz: her kuşu siktik bi leylek kaldı) durumudur.
aslında olması gereken bir ilişki yönetimi. reverse haliyle beycilik de var. şimdi şöyle düşünelim bir ilişkide erkek hanımcı kadın beyci olursa o ilişki mükemmel olur. kadınlarımızın çoğu beyci zaten, arada çıkıyor böyle erkeğe fazla yüz vermeyeceksin, süründüreceksin diyen tipler ama geneli anlaşmaya yönelik tavırlarda, seven sahiplenen kadınlar. beylerde biraz sıkıntı vardı o da bu yeni akımla çözülüyor yavaş yavaş.

sevin sevilin arkadaşlar. olay o.
hanımcıyız ezelden ulaaan.
Kılıbıklık değildir. Aksine ince ruhluluğu gösterir ve erkeklikten bir şey kaybettirmez.
Kız yüzünden katılmadıgım sosyal sorumluluk projesi kalmadı meraklısıyım sanıyor link atıyor geri ceviremediğimden kaydoluyorum sonra pazar günü kur alarmı sabah 5 e ah ulan ah.
evlilikten itibaren azami 2 yıl sürer.
2 yıl sonunda aylardır telefonu çaldırılmamış, vatsap gruplarında cevap verilmemiş arkadaşlar yoklanmaya başlanır.
yine aynı süre zarfının sonunda zamanında vakit ayrılmayan -ayrılamayan değil- arkadaşlar aranıp "ne zaman geliyosun ya, havalar da iyi baya gelsen görüşsek güzel olur" denir.
hani hanımcılık yapmaya meraklı arkadaşlar varsa uyarayım diye yazıyorum. dengeli olun.
"ailem var lan benim" deyip arkadaşınızı, dostunuzu unutusanız da günü geldiğinde tırrım tırrım arıyorsunuz.