bugün

xhamster alın.
Kafesin kapısının sağlam ve iyi kapanmış olmasına dikkat edin. Aksi halde "vıcık" sesi eşliğinde parkeye yapıştırabilirsiniz. Ama muhabbet kuşu öyle midir?
Eger talasini dort gune bir degistirmezseniz odaniz idrar kokar. Ve ne verseniz yer bu hayvancagiz elmanizi yiyin copunu atin kafesine iki dk sonra hepsini yemis olabilir.
fare, tavşan, sincap karışımı genleri ile oynanmış bir hayvanı sakın almayın kardeşim. şöyle güzelmiş, böyle güzelmiş hikaye.
almayındır. tecrübeyle sabittir ki berbat bir koku yayıyor. talaşlarını etrafa saçıyor. kafesten çıkarmadığınız zaman demirleri ısırıyor, çıkardığınız zaman kafese sokmanız mümkün olmuyor. zor iş vesselam. balık alın balık.
Aldığınızda eğer kafesin kapısını demir bir telle bağlamazsanız gece kafesinden çıkıp evdeki bütün ıvır zıvırı kafesine sokabilir. Dikkat edin.
görsel
Bu sevimliligi gorunce dayanamadim.
Son zamanlarda almak istiyorum.fakat bakiminin zor oldugunu uygun kafesin zor bulundugunu yemiydi bilmem nesiydi her seyin zor temin edildigini okudum.sahibine alistiginda da oldukca uysalmis.tam olarak bilgim yok.hamster sahibi yazarlar aydinlatirsa sevinirim.