1. 1.
  galatasaraylı futbolcu hamit altıntop'a yapılan dul karı direği büyüsüdür. bu sezondan anlayacağımız üzere büyü tutmuştur.
  22 -3 ... yok yani yanlissam soyle
 2. 2.
  (bkz: hamit altındirek)
  2 ... nutellali balik ekmek
 3. 3.
  kazak kaleci büyüsü. O golden sonra dahada yok. inanmayanlar baksın.
  2 ... isyankarbereli
 4. 4.
  aziz yıldırım ın 2001 yılında , şükrü saracoğlunu ünlü bir cinciye büyületmesini akla getirmiştir.
  3 -1 ... sansyoklan
 5. 5.
  bence biri ona abdest almayı öğretsin.
  1 ... yumurtayacanverenallh
 6. 6.
  2002 dünya kupası. senegal'le maç var. çeyrek final. o zamanların senegal'i de çok taşaklı takım, öyle böyle değil...

  kalede eski trabzonlu tony syvla var. çelik kapı gibi kaleci o zamanlar. El Hadji Diouf o zamanlar kulüp kariyeri olarak formda olmasa da milli takımda fırtına gibi; afrika'nın en iyi topçusu, orta sahada Papa Bouba Diop adında izbandut gibi bi herif var, Henri Camara da pek bi numara yoktu da ismi karizmatikti onun. her neyse işte, otoriteler senegal'i favori gösteriyor. iki kez zıpladık, bu sefer elenicez diyoruz ama yetmiş milyon tek yürek; tarkan'la mustafa sandal'ın şarkılarını çalıyoruz arabada. çocuklar ümit davala saç modeli yaptırıyor. hasan şaş forması sokakta her on çocuktan sekizinin üzerinde.

  o dönem de afrika'da kara büyü yapıyorlar rakip takımlara. uğur dündar mı ne göstermişti, böyle yüzünü kavala kurabiye gibi boyamış bi adam tavuk filan almış eline; tavuğun kafasını mı ne stada atacakmış. bir de ümit davala'yla, hasan şaş'ın voodoo bebeğini yapmış ki tıpatıp benziyorlar. o dönem bizim takımın en iyi futbolcularına böyle büyü yapmışlardı.

  maçı kazanmasına kazandık ama sonradan ümit davala ve hasan şaş'ın allah resmen belasını verdi. adamlar top oynamayı unuttular da biri rapçi filan oldu hatta. öbürü de evinde kaleye geçip, çocuğuna stres topuyla şut çektirse sakatlanır oldu.

  ne alaka amk dediğinizi duyar gibiyim. yani futbol bu, yaparlar büyü. hamit'i yıllarca beğeniyle izledim, kesin büyü yapmışlardır. voodoo bebeğini yapıp, ayağını direğe vurmuşlardır. ondandır bu.
  35 -2 ... etuuu
 7. 7.
  fenerasyonun yaptırdığı büyüdür. açık ve net. ayrıca türk telekom arena'nın çimlerinin bu durumda olması galatasaray'ın ne kadar fazla düşmanı olduğunu göstermektedir.
  -1 ... kullaniciadiolmayanadam
 8. 8.
  insana acaba dedirtir.

  (bkz: hamit altıntopun gizli gay olması)
  ... wordecoder
 9. 9.
  2002 de lisenin 3 yıllık olduğu dönemde lise 2. sınıftaydım hazırlığı saymıyorum. maçların oynandığı saat gündüz ya 12 den önceydi ya da 12 gibiydi.
  Senegalliler stadda sürekli tamtam çalarak rakip takımın ritmini bozmaya çalışıyorlar ve rakibin en güçlü futbolcularına büyü yaptıkları söyleniyordu. Ve fakat, bizim maçta hesaba katmadıkları bir şey vardı, bizim takımın en iyi oyuncusu şükürgillerden Hakan idi ve büyü ona yapılmıştı, yeni yeni kadroya girmeye başlayan ilhan Mansız unutulmuştu ve golü o atmıştı. Ve de "hani lan büyü yaptıydınız koduklarım?" şeklindeki sorulara, "biz Hakan'a büyü yaptık, ilhan aklımıza gelmedi, yoksa görürdünüz ebenizinkini" şeklinde tepki vermişlerdi. Halbuki, arkadaş madem ki var böyle bir büyün, kullan anasını satayım her futbolcunun üzerinde ?.. Demek k i, ya malzemesi pahalı, ya da belli bir zaman diliminde ancak belirli sayıda kişiye yapılabiliyor, ne bileyim...
  1 ... tavuknezlesi